TV8 Gel Yazın Konuşalım İletişim Telefon Numarası ve Whatsupp Hattı - Dizi Haberleri – Oyuncuları


TV8 Gel Yazın Konuşalım İletişim Telefon Numarası ve Whatsupp Hattı

2019 yaz sezonu için geliştirilen TV8 projesi Gel Yaın Konuşalım iletişim telefon numarası ve whatsupp hattı çok sorulan bir konu. Sizin için Gel Yazın Konuşalım programına nasıl ulaşılır instagram hesabı nedir hepsini araştırdık. Aradığınız cevaplar konumuzun detaylarındadır.

TV8 Gel Yazın Konuşalım İletişim Telefon Numarası ve Whatsupp Hattı

Kış Aylarıda Hakan Ural’ın sunduğu program yaz ayında Gel Yazın Konuşalım ismi adı altında sunulacak. Sunucuları arasında ise Var Mısın Yok Musun yarışmasından beri hep Acun Ilıcalı ile birlikte olan, Aynı yarışmada başka yarışmacı ile evlenen Survivor’a katılan Hakan Hatipoğlu olacak. Karşı koltukta ise usta yapımcı aynı zamanda sanatçı ve oyuncu olan Seray Sever oturuyor. Programda gündem konuları konuşulur iken merak edilen ise Gel Yazın Konuşalım programına nasıl ulaşılır whatsupp numarası nedir ?

Gel Yazın Konuşalım İletişim Telefon Numarası ve Whatsupp Hattı

Gel Yazın Konuşalım programında sunucuların önlerindeki tabletler dikkatinizi çekmiştir. Aslında programa en kolay ulaşma yolu instagram üzerindendir. Anlık olarak mesaj göndermek ve yorum yapmak için @gelkonusalimtv tagı ile instagram üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca direk telefon ile de arayabilirsiniz. Programa bağlanamasanız da yetkili kişi sizi dinliyor ve iletmek istediklerinizi not alıyor. Değerlendirme yerinde olur ise sunucu arkadaşlara iletiliyor. Gel Yazın Konuşalım telefon numarası 0(212) 304 88 88 üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca iletmek istediklerinizi faks çekmek isterseniz 0(212) 304 88 80 üzerinden iletebilirsiniz.

Gel Yazın Konuşalım Whatsupp Numarası Var Mı ?

Programın direk whatsupp hattı yoktur. Ulaşmak isteyenler verdiğimiz sabit numaralar üzerinden ya da verdiğimiz instagram tagı ile ulaşabilirler. Ayrıca sunucuların kendi instagram hesaplarını kullanarak ta görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Hakan Hatipoğlu instagram hesabı @hakanhatipoglu, Seray Sever’e sosyal medyada bulmak isterseniz @seraysever başlığını takip edebilirsiniz. Görüş ve önerilerinizi bize yorumlar kısmından iletiniz.

Gel Yazın Konuşalım Whatsupp Numarası Var Mı ?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 5 Temmuz 2019