Tv8 Jet Sosyete Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor Kesin Tarihi Belli mi?

Yeni sezonda Star TV’den TV8 ekranlarında transfer olan Jet sosyete dizisi ne zaman başlayacak yeni sezon tarihi belli mi dizinin kesin olarak başlama tarihi ile tv8’de Jet sosyete ne zaman başlıyor gibi meraklı sorulara yanıt vermek için bu konuyu sizler için açmış bulunuyoruz.

Geçtiğimiz sezon sevilerek izlenen Jet sosyete dizisi pazar akşamları neşe kaynağı olmuştu. Jet sosyete yeni sezonda perşembe akşamları TV8 ekranlarında yayınlanacak. Jet sosyete 2. sezon başlama tarihi belli oldu mu ne zaman başlıyor diye merak edenler için hemen cevap vermek istiyoruz.

Jet sosyete dizisinin 2. sezon başlama tarihi Ekim ayının ilk haftası olacak. ilk sezonunda da oldukça geç başlayan ve diğer bütün dizilerden sonra ekrana gelmeye başlayan Jet sosyete Bu sezonda birçok Diziden sonra başlayacak. Kısa bir süre önce çekimlerin başladığını duyuran Gülse Birsel Jet sosyete dizisi ile ilgili detayları vermekten kaçınıyor.

Jet Sosyete Yeni Sezon ne zaman başlayacak

Ancak Dizihaberi.TV sitemizin edinmiş olduğu bilgilere göre Jet sosyetenin yeni sezona başlama tarihi şimdiden belli oldu. Tv8 de Jet sosyetenin yeni sezona başlama tarihi 4 Ekim 2018 Perşembe günü olarak belirlendi, bu sezon TV8 ekranlarında farklı dizileri de göreceğimiz için Acun Ilıcalı diğer dizilerden biraz geç başlayarak hangi gün daha verimli olabilir araştırmasını özellikle reyting analizlerinin dikkatlice yapılmasını tavsiyesinde bulundu ekibine.

Reytingler konusunda oldukça uzman olan Acun Ilıcalı’nın bu tavrı hem Kızım dizisini hem de Gülse Birsel’in Jet sosyete dizisi ile Murat Cemcir ile Ahmet Kural’ın yeni sezondaki komedi dizisinin hangi günlerde yayınlanacağını ve TV8 ekranlarında izleyici ile buluşacağını belirlerken, en son karar Acun Ilıcalı tarafından veriliyor.

Son olarak Jet sosyete dizisi yeni sezonda ne zaman başlıyor diye soranlara merak edenleri yeniden cevap vermek istiyoruz. TV8 ekranlarında yeni sezonda ekrana gelecek olan Jet sosyete dizisi yeni sezonda büyük bir ihtimalle 4 Ekim 2018 Perşembe günü Merhaba Diyecek. farklı bir durum ortaya çıktığında buradan sizlere yazacağız ve son dakika olarak duyurularımıza ekleyeceğiz.

Jet Sosyete tv8 Yeni Sezon tarihi belli oldu muSizler Jet sosyete dizisini yeni sezonda izlemeyi düşünüyor musunuz? Gülse Birsel’in yazmış olduğu Jet sosyete yeni sezonda sizce izlenir mi bu konu hakkındaki yorum ve görüşlerinizi de merak ediyoruz. Lütfen aşağıya yorum olarak yazınız. Şimdilik hoşça kalın.

Not: Star TV ekranlarından TV8’e transfer olan ”Jet Sosyete”nin yeni kanalında hangi gün yayınlanacağı belli oldu!
Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği, kadrosunda Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Bartu Küçükçağlayan, Hasibe Eren, Enis Arıkan ve Şahin Irmak’ın yer aldığı ”Jet Sosyete” dizisini yeni sezonda Perşembe akşamları izleyeceğiz.

Jet Sosyete 4 ekim perşembe akşamı TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Tv8 Jet Sosyete Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor Kesin Tarihi Belli mi? (8 Yorum)

  1. Jet Sosyete dizisi başta İşin içinde Gülse Birsel olduğu için çok güzel ve kaliteli bir komedi dizisi. Ancak Dizinin gerçek yaşama aynı Yalan Dünya’da ve Avrupa Yakasın’nda oldugu gibi yaklastirilmasi lazim. Özellikle karakterlerin daha gerçek hayatta karşılaşabileceğiniz tiplemeler gibi KONUŞMASINI isterim. Espriler karakterlerin KONUŞMA ŞEKLİYLE değil, yaşananlara karşı verilen tepkilerle verilmeli. Açıkçası ben böyle olursa dizinin çok başarılı olacağını düşünüyorum Fakat yayınlandığı gün de çok önemli.

  2. dizi çok geç başlıyor yayına böyle olunca seyirci dağıiıyor reytinglerde normal olarak düşüyor herşeye rağmen sabırsızlıkla yeni bölümleri bekliyorum

Eklenme Tarihi: 7 Eylül 2018