Tv8 Kızım Dizisi Reytingleri Nasıl izlendi mi Tuttu mu dizi?

Kızım Dizisi Reytingleri nasıl dizi beğenildi mi tutuldu mu reyting oranları nasıl diye merak edenler için bu konuyu açıyoruz. Veteriner bir hekim olan Candan ile bir hırsız rolünü oynayan Buğra Gürsoy’un başrollerinde oynadığı Kızım dizisinde Öykünün oldukça büyümüş ama kendisi küçük rolü bakalım izleyicinin dikkatini çekmeyi başaracak mı?

2. Kızım 5 Ekim 2018 Cuma Reytingleri 5.56 13.23
2. Kızım 28 Eylül 2018 Cuma Reytingleri 5.84 14.37
4. Kızım 19 Eylül 2018 Çarşamba Reytingleri 3.89 9.99

Tv8 ekranlarında yayınlanan ve ilk bölümü ile 19 Eylül Çarşamba günü yayınlanan Kızım Dizisi Reytingleri nasıl izlenme oranları ve Ab Total reytingleri hakkında detayları sizlerle paylaşacağız. Tv8 Kızım Dizisiyle dizi sektörüne oldukça hızlı bir başlangıç yaparak duygusal bağ yakalamaya çalışıyor. Bakalım Kızım dizisi izleyiciye dokunabilecek mi?

Tv8 Kızım Dizisi Reyting Sonuçları Ab Total İzlenme sıralama

Kızım Dizisi Reytingleri izlenme oranları:

Tv8 ekranlarındaki yeni dizi Kızım aslında zor bir günde başladı yayın hayatına. Çarşamba günleri reyting almanın en zor olduğu günlerden birisi. Çünkü Sen Anlat Karadeniz ve Diriliş Ertuğrul gibi dizilerin yayınlandığı bunun dışında Nefes Nefese ve Çocuklar Duymasın gibi bir çok dizinin yarış halinde olduğu çarşamba günü reyting kazanmak oldukça güç.

İşte böylesine zor bir günde Kızım Dizisi Reytingleri nasıl olur izlenme oranlarında yer edinebilir mi diye meraklı soruların sorulduğu günde yani çarşamba reytinglerinde Sen Anlat Karadeniz yeni sezona başladığı gün yayınlandı Kızım dizisi. Bizde reyting sonuçlarını Kızım dizisinin izlenip izlenmediğini reytinglere bakarak yorumlayacağız.

Kızım Dizisi Reytingleri izlenme oranları

Tv8 Kızım Dizisi Reyting Sonuçları Ab Total İzlenme sıralaması:

Kızım Dizisi Reyting sıralamasını ve sonuçlarını resmi sonuçlar açıklanır açıklanmaz aşağıya ekleyeceğiz ve dizinin yorumlarını Kızım Dizisi Reyting analizini sizlerle paylaşacağız. Bizlerde çok merak ediyoruz Öykü karakterini, hırsız rolünde oynayan Buğra Gürsoy’u ve Candan rolü ile Leyla Lydia Tuğutlu’nun performansını.. İşte Kızım Dizisi Reyting Sonuçları Ab Total sıralaması:

Günün Reyting Total Ab Sonuçları

TOTAL
1- Sen Anlat Karadeniz 13,37
4- Kızım 3,89
6- Nefes Nefese – 2,71
7- Çocuklar Duymasın -2,70

AB
1- Sen Anlat Karadeniz 9,11
2- Kızım 4,76 
5- Nefes Nefese 3,61
6- Çocuklar Duymasın 2,98 

Not: Bu arada Kızım dizisinde Öykü rolünü canlandıran Beren Gökyıldız oldukça başarılı bir oyunculuk sergilediğini hemen sizlere söylemek istiyoruz. Buğra Gülsoy ile Candan rolündeki Leyla Lydia Tuğutlu’da oldukça başarılı bir oyunculuk sergilediler ilk bölümde. Kızım dizisinin bilgilerine ve özellikle Öykü rolü hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için Tıklayın

Kızım Dizisi Reyting Analizi:

Tv8 2 Sezon Sonradan Yeniden Dizilere Şans Verdi ve Ilk Bölümü Yayınlanan Kızım Ile Sahalara Oda Döndü. Aslında Dizinin Aldığı Oranlara Bakarsak, Kanal Açısından Çok Iyi ve Ilerleyen Haftalar Içinde Umut Vaad Ediyor. Ilk Bölümden AB ve ABC’de 5 Reytinge Yakın Oranlar Alarak 2. Olmayı Başardı.
Bu Dizi Kesinlikle Iş Yapacaktır, Zaten Minik Oyuncumuz Beren Harikalar Yaratıyor.
Dün Total’de 3.89 AB’de 4.76 ve ABC’de 4.67 Reyting Aldı!

Kızım dizisi reytingleri nasıl tv8

1. SEN ANLAT KARADENIZ ATV 13.37 36.38
2. FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA HABER FOX TV 4.28 15.3
3. MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV 4.08 29.78
4. KIZIM TV8 3.89 9.99
5. ATV ANA HABER ATV 3.29 11.62
6. NEFES NEFESE STAR TV 2.71 7.35
7. COCUKLAR DUYMASIN KANAL D 2.7 7.42
8. SHOW ANA HABER SHOW TV 2.59 9.23
9. YAPARSIN ASKIM FOX TV 2.44 6.23
10. GULDUR GULDUR SHOW (TKR) SHOW TV 2.39 6.26

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Tv8 Kızım Dizisi Reytingleri Nasıl izlendi mi Tuttu mu dizi? (7 Yorum)

  1. Kesinlikle kızım dizisini asla kaçırmam ole güzel ve duygusal kendimi kaybediorum cuma günlerini sabırsızlıkla bekliyorum süper süper süper tek kelime bayiliyorum

  2. kızım dizi çok çok çok harika mükemmel çarşambaydı cumaya çevrildi.benim için izmirde kendimce eş.dost.akraba komşular ve semt araştırması yaptım herkes seyrediyor harika..

  3. Dizi harika hiç bir kanala geçemedim.Ancak öykünün Candan i tahmin ederek eve gitmesi çok saçmaydı.Resmi gördükten sonra tif.acarak izah etseydi daha iyi olurdu.yoksa herşey mükemmel.Oyuncularin hepsi ayrı ayrı harikaydı.inanilmaz bir performans..inşallah sonradan sihiri bozulmaz

  4. Çok başarılı oyuncular dizide hoşuma gitti yalnız Babamız Buğra Gülsoy oturduğu yerle altındaki araba hiç uygun olmamış

Eklenme Tarihi: 19 Eylül 2018