TV8 Seda Sayan Yeni Programı Ne Zaman Saat Kaçta?

TV8 Seda Sayan Yeni Programı Ne Zaman Saat Kaçta?

2019-2020 Yeni sezonda Seda sayan yeni programa başlıyor, geçtiğimiz sezon O Ses Türkiye’de jüri koltuğunda oturan ve gündüz programları ile izleyicilerin kalbinde taht kuran ünlü sanatçı ekranlara gündüz programı ile tekrar merhaba diyecek. TV8 de olması planlanan yeni programı daha önceki programları gibi hem eğlenceli hemde insanların sorunlarına derman olacak cinsten bir konsept olacak.

Seda Sayan Yeni Programı 2019-2020

Yeni sezon O Ses Türkiye de gene jüri olarak tv8 de izleyeceğimiz Seda Sayan, hem gündüz kuşağında program yapacak hemde O Ses Türkiye çekimlerine katılarak jüri koltuğunda oturmaya devam edecek. En son Evleneceksen Gel programı ile Show TV ekranlarında olan Seda Sayan, evlilik programlarının yasaklanması ile programa son vermişti.

Seda Sayan Yeni Programı 2019-2020

Seda Sayan’ın yeni programı saati tam netleşmediği için şuan bir saat veremiyoruz ancak gündüz kuşağındaki programları genellikle 12.30 – 13.30 arasında başlıyor büyük ihtimalle bu saatlerde olacaktır. Seda Sayan’ın 2019-2020 yeni programı saati tam netleştiğinde sizlerle aktaracağız.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 30 Mayıs 2019