Tv8 Yaşamdan Hikayeler Programı Sunucusu Kimdir? Bilgileri

Tv8 Yaşamdan Hikayeler Programı Sunucusu Kimdir? Bilgileri… Yaşamdan Hikayeler Tv8 ekranlarında çok yakında başlayacak. Yaşamdan Hikayeler programı seyircilerin telefonla arayıp hayatlarını anlatması sonucu ilerleyecek. Sizler hayatlarınızı acılarınızı ve mutluluklarınızı anlatacaksınız.

Bu anlatılanlar da toplanacak ve programın konusu olacak. Yaşanılan hikayeleriniz diğer seyirciler tarafından ilgiyle merakla dinlenecektir. Herkes acı veya mutlu olaylar yaşıyor. Hayatın farklılıklarını ve insanların yaşadıkları acıları görüp hayatlarımıza Şükredeceğiz belki bu program sayesinde.

Lütfiye Pekcan kadınların sesi olacak bu programda. Lütfiye Pekcan programda uzman kişilerle avukat, dedektif ve psikiyatrist birlikte sizlerin yaşadıklarınızı dinleyip varsa bir üzüntünüz ona çare olmaya çalışacaklar.

Yaşamdan Hikayeler programı sunucusunun adı Lütfiye Pekcan.. Lütfiye Pekcan daha önce bir program sunuculuğu yaptı mı? Hangi program da görmüştüm? Yüzünü hatırlayanlar acaba nerede hatırlıyorum diyebilir?

Lütfiye Pekcan kimdir?Bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.  Lütfiye Pekcan kariyerinin ilk basamağında Trt Haber de muhabirlik yaptı.Reha Muhtarla birlikte Ateş Hattı programının yapımcılığını yaptı.  Showtv CNN Türk, Fox tv de haber yayın koordinatörlüğü ve Tv8 Cine5 D prodüksiyonda da program müdürü olarak çalıştı.

Show tv kanalında Ateş Hattı ve Trt de Manşettekiler programını hazırlayıp sunuculuğunu yaptı. Lütfiye Pekcan Kosova Savaşı’nı İmralı Davası’nı ve tarihte iz bırakan olayları canlı yayında seyircilere aktardı. Kadın sorunlarını iyi bilen ve birçok kadının sorunu dinleyen Lütfiye Pekcan ‘3 Kadın 1 Ölüm 1 Sır’  adı roman yazdı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.