Tv8 Yetenek Sizsiniz 2017-2018 Yeni Sezon Ne zaman Başlayacak?

Tv8 Yetenek Sizsiniz 2017-2018 Yeni Sezon Ne zaman Başlayacak?.. Yetenek Sizsiniz Tv8 in Acun Ilıcalı’nın efsaneleşen yetenek yarışması. 7 sezondur ekranlarda ve her zaman kendinden söz ettirmeyi başardı. Yetenek Sizsiniz de Türkiyenin yıldızları seçiliyor. Birbirinden farklı yetenekler bu yarışma da yarışıyor ve kendilerini Türkiyeye tanıtma fırsatı yakalıyorlar.

Yetenek Sizsiniz yarışması yeni sezonla alakalı iddaalar dolanıyor. Yeni sezonda başka bir formatla ekranlarda olacağı da düşünülse de diğer bilgiye göre seçmeler başladı bile. Yarışmanın özelliğine göre elenen yarışmacılarda tekrar başvuru yapabiliyor.

İlk kez girecek yarışmacılar da başvurularını Tv8 resmi sitesinden ya da Acun Ilıcalının resmi sitesinden yapabilirsiniz. 2017 2018 sezonu Yetenek Sizsinizin jürisi olarakta henüz net bilgiler yok. Jrü koltuğundan bir çok isim geçti 7 sezondur. Acun Ilıcalı, Ali Taran, Hülya Avşar, Seda Bakan, Eser Yenenler, Özgü Namal… gibi..

Yeni bir jüri üyesi olur mu yoksa eski jüriden bir karma mı olur şuan belli değil. Sizce eski jüri üyelerinden kimler tekrar jüri olursa güzel izlenir program? Yetenek Sizsiniz de yeni sezon fragmanı da yayınlanmadı. Ancak yeni sezonun eylül ayı sonunda başlayacağını tahmin ediyoruz. Yetenek Sizsiniz 2017 2018 sezonu detaylarını paylaşmaya devam edeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Tv8 Yetenek Sizsiniz 2017-2018 Yeni Sezon Ne zaman Başlayacak? (9 Yorum)

  1. Yapacağım doğa üstü güç gösterileri ile bu yılın kazananı olacağım . Desteklerinizi bekliorum

  2. Biz üniverisiteli arkadaşlar şi an doğum günündeyiz fikrimiz ali taran ve hülya olmazsa olmaz diuoruz

  3. 2018 yeni sezon yetenek sizsiniz ne zaman başlıyor yazdım cevabından hariç herşeyi yazmış

Eklenme Tarihi: 10 Temmuz 2017