Tv8 Yıldız Tilbe Talk Show Ne Zaman Başlayacak? İlk Konuklar Kimler

Tv8 ekranlarında şu sıralar yaptığı O Ses Türkiye Juri üyeliği ile oldukça neşeli ve hareketli bir performans ortaya koyan Yıldız Tilbe beklenen performansının üstünde ilgi ve alaka görünce Acun Ilıcalı bu sevgi selini talk show programı ile süslemeye karar verdi. Çok Yakında Tv8 de Yıldız Tilbe Talk Show Başlayacak bakalım nasıl olacak..

Tv8 de ekrana gelecek olan Yıldız Tilbenin sunacağı Talk Show tahminimizce oldukça sevilip tutulacak. Zaten Tv8 2017 yılında en çok izlenen kanallardan biri olduğu için reklam gelirlerinden oldukça yüksek bir ücreti de almış oldu. Aldığı bu paraları yine programları için harcayan özellikle Yılbaşı akşamında diğer tüm kanalalrı reytinglerde silip süpüren Tv8 yeni yılda da oldukça güçlü

Yıldız Tilbe Talk Show programının İlk Konukları Kimler sorusu için oldukça erken ancak kısa süre sonra eğer belli olursa sizlere yazacağız ilk konukların kimler olduğunu. Tv8 Yıldız Tilbe Talk Show başlama tarihi henüz net olmasa da Mart veya Nisan ayları düşünülüyor. İlk baharda yeni programları ile damgasını vurmayı hedefleyen Tv8 bakalım bu programı tutulacak mı?

O Ses Türkiye’nin muhtemelen Şubat ayının sonunda final yapmasının ardından Yıldız Tilbe, Mart veya Nisan aylarında yeni programına başlayacak. Acun Ilıcalı’nın çok sevdiği ve enerjisine çok güvendiği Yıldız Tilbe, ünlü isimleri programında ağırlayacak. İlk konuk Sezen Aksu olursa şaşırmayın. Ama duyumlarımıza göre Deniz Seki..

Sizce Tv8 de Yıldız Tilbe‘nin yapacağı Talk Show programı tutar mı izlenir mi? Yorum ve görüşlerinizi lütfen bizlere aşağıdan yazın. Sizlerin bu konulardaki fikirleriniz hem bizlere hem televizyoncu ve yapımcılara ilham kaynağı olmaktadır. Yıldız Tilbeye şimdiden başarılar diliyoruz.. Tv8 Yıldız Tilbe Talk Show çok yakında ekrana gelecek.

YORUMLAR

  1. Elbette tutulur.Türkiye de gelmiş geçmiş en iyi seslerden biri Yildiz Tilbe.Program cok akici olcak inaniyorum biran once de başlasinn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.