Ufak Tefek Cinayetler 10. Bölüm Fragmanı Özeti 26 Aralık

Ufak Tefek Cinayetler 10. Bölüm Özeti; Edip, Oyanın o akşam Mervelerde olduğunu bilir ve sevgilisi olarak Merve’nin evine gider. Herkes  çok şaşkındır. Yıllar önce iftira atarak sevgili dedikleri Oya ve Edip şimdi karşılarında sevgili olarak durmaktadır. Edip’in planı ne? Oya istemediği halde neden böyle bir şey yapıyor?

Merve bu yine durmuyor ve bu ilişkiye el atıyor. Ama bu sefer karşılığında fena şeyler olacak. Edipte artık bu oyunun entrikanın içine giriyor. Ufak Tefek Cinayetler dizisi 10. bölüm Serhan da bu tablo karşısında çok kötü oldu. Serhan bu durumu çözmeye başlıyor. Serhan inanmıyor Oya ve Edip’in sevgili olduğuna. Oyanın kendine karşı duyguları olduğunu tahmin ediyor.

Edip bu soğuk savaş ortamına  neden girdi? Sehan da bu işin peşini bırakmaz. Oya da bu iki erkek arasında gidip geliyor. Bir tarafta hoşlandığı ama hem düşmanı hem evli olan insan diğer tarafta can dostu olan biri. Ama o can dostu sandığı insan acaba kendine aşık mı? Aklı karıştı iyice Oya’nın. Ufak Tefek Cinayetler dizisi 10. bölüm fragmanı bilgileri…

Ufak Tefek Cinayetler önceki bölüm özeti; Merve Oyanın hayatın hayatında biri olduğunu ve o kişinin Taylan olduğunu düşünüyor. Pelin ise tam tersi. Oyanın hayatında olan kişinin Serhan olduğunu tahmin ediyor. Oya’nın evinden çıkan kol düğmesi kime ait? Serhan’ın da Taylan’ın da ayn takımdan var ve bu kol düğmesi ikisinin de olabilir.

Merve de Pelin’de eşini başkasına kaptırmamak için kıyasıya savaşabilirler. Oya bu aşk ikileminden nasıl çıkacak? Aşk mı yoksa evli bir adamla olunmaz ahlakı mı hangisi Oya’da galip gelecek? Oya bekar bir kadın olarak hep bunların baskısı altında yaşamak zorunda kalacak Sarmaşık’ta.

Arzu ise işinde başarılı olmak için var gücüyle çalışıyor. Burcu evi Arzu’ya kaptırmayı kendine yediremez ve aynı yerden kendine ev bakar. Arzu, Mehmet ve Burcu ile komşu olmayı kabul edecek mi? Mehmet bu yaptıklarına pişman olup yakında Arzu’dan af diler mi ne dersiniz?

 

Oya ve Serhan aşkı da artık çıkmaza girer. İkisi de birbirine aşıktır ve bu gizlenemez bir duygu olmuştur artık kendileri için. İkisi de kendilerinden beklemedikleri şekilde aşklarının götürdüğü yere gidecekler mi? Ufak Tefek Cinayetler dizisi 9. bölüm özeti fragmanı sizlerle..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 12 Aralık 2017