Ufak Tefek Cinayetler 11. Bölüm Fragmanı Özeti 9 Ocak

Ufak Tefek Cinayetler 11. Bölüm Fragmanı Özeti 9 Ocak…Merve Serhanın davranışlarından rahatsız oluyor ve ilk kez ondan şüphe duyuyor. Merve artık Serhanı takip edip ipuçları yakalamayı düşünüyor. Serhan’ın Oya’ya olan duygularını anlayacak mı?

Edip ise geçmişte olanları anlatmaya kararlı. Ancak Pelin ve Merve anlatmaması için onu ikna etmeye çalışsalarda onun ikna olmaya niyeti yok.  Edip sonunda anlatıyor her şeyi. Serhan bu yaşananları duyduğunda ilk olarak Oya ile konuşuyor. Oya ona gerçeklerle ilgili ne anlatacak?

Arzu hayatının en zor zamanlarını geçiriyor. Burcu çocuklarla da görüşmeye başlayacak. Bundan sonra ilişkileri nasıl devam eder izleyeceğiz. Serhanın ortağı Rıza çoktan yurtdışına kaçtı. Mali polis dolandırıcılık kayıtlarını inceliyor ve Serhan için sona yaklaşılıyor. Serhan ve Merve çifti bu dolandırıcılık lekesinden nasıl kurtulacak?

Ufak Tefek Cinayetler dizisi 11. bölüm fragmanı özeti sizlerle konumuzda…Ufak Tefek Cinayetler dizisi konusunu ve oyunculuklarını nasıl buluyorsunuz? Reytinglerde son zamanlarda iyi bir çıkış yakalayan dizi çok başarılı bir grafik çiziyor.

Ufak Tefek Cinayetler 11. Bölüm Fragmanı Özeti 9 Ocak

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 26 Aralık 2017