Ufak Tefek Cinayetler 12. Bölüm Fragmanı Özeti 16 Ocak Serhan Kurtulacak Mı?

Ufak Tefek Cinayetler 12. Bölüm Fragmanı Özeti 16 Ocak Serhan Kurtulacak Mı?… Ufak Tefek Cinayetler dizisi yeni bölümünde Serhanın yılbaşı gecesi tutuklanması herkeste şok etkisi yaratır. Tabi başta Merve ve Oya’da.. Serhanın aleyhine bir çok delil olduğunu söyleyen avukat muhtemelen suçun sabit olduğuna karar verilecek diyor. Serhan bu suçlamaların altından nasıl kalkacak.

Merve Serhan’ı ziyarete geliyor ve Serhan Merve’ye evi satması gerektiğini söylüyor. Mevre için Sarmaşık’tan çıkmak o evi satmak çok zordur. Ama bunu yapmak zorunda. Peki Merve’nin evini kim alacak? Burcu mu Pelin mi? Burcu zaten Sarmaşık’tan bir ev bakıp duruyordu bu onun için hazine değerinde. Bakalım Mehmeti ikna edip o evi alabilecek mi?

Arzu da işini kaybediyor böylece. Ama o şirketle alakalı olayları çözmeye ve Serhan’ı kurtarmak için çabalıyor. Bakalım Arzunun o şirkette çalışması bir fayda sağlayacak mı? Serhanın da eli kolu bağlı. Hapishane de hastalanıyor. Gençlik yılları geliyor gözünün önüne. Hayaller kuruyor geçmişi hatırlıyor. Pelin ve Burcu Merve’nin Sarmaşık2tan gitmesini kutlarken ev yarışını kim kazanacak?

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Oya her zaman Serhan’ın yanında. Ama o da Serhanı kaybetmekten korkuyor. Onu kurtarmak için her şeyi yapıyor. Serhan ne zaman kurtulacak? Bundan sonra Merve Sarmaşık olmadan nasıl yaşar? Nereye taşınır göreceğiz.. Ufak Tefek Cinayetler dizisi 12. bölüm fragmanı özeti sizlerle konumuzda…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 9 Ocak 2018