Ufak Tefek Cinayetler 2 Ocak Salı Var Mı Yok Mu Yeni Bölüm Ne Zaman

Ufak Tefek Cinayetler 2 Ocak Salı Var Mı Yok Mu Yeni Bölüm Ne Zaman… Ufak Tefek Cinayetler 2 ocak salı gününde yayınlanacak mı? Ufak Tefek Cinayetler dizisi ilk bölümlerine göre reytinglerinde çok başarılı bir grafik izlemiş ve artık reytinglerde ilk 3 e her zaman girebilen bir dizi..

Seyircisi de haklı olarak severek takip ettikleri bu dizinin bu hafta yayınlanıp yayınlanmayacağını mera ediyorlar.. Malesef üzücü haberi biz verelim. Ufak Tefek Cinayetler dizisi 2 ocak salı akşamı yayınlanmayacak. Yılbaşı haftası olması sebebiyle birçok dizinin bu hafta yeni bölümü yayınlanmıyor. Yılbaşında kanallar ve reklam verenler arasında anlaşmaları yenileniyor bu yüzden de ilk hafta reklam ücretleri olmuyor. Dizilerde yeni bölümlerini böyle bir hafta da yayınlamak istemiyor haklı olarak.

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde son bölümde neler olmuştu? Muhteşem bir yılbaşı partisi düzenleyen Merve yine her şeyin kusursuz olması için çabalarken aklında Serhan’a karşı artık bir soru işareti vardı. Serhan Merve’yi aldatıyor muydu? Kiminle? Merve Arzu’dan aldığı tüyolarla Serhan’ın ceketlerini ve telefonlarını kontrol etmeye başladı. Bu kuşku içini kemiriyordu. Yılbaşı partisinde de Oya ve Serhan yine yakınlaşsa da hizmetçinin gelmesi onları engellemişti.

Yılbaşı partisi de polislerin gelmesiyle kabusa dönüştü. Serhan tutuklandı hem de dolandırıcılıktan. Kimsenin Serhan’a konduramayacağı bir suç. Oya onun suçlu olmadığından emin. Merve de herkesin tepkisinden korkarak kendini eve kapatsa da tüm kadınlar onu evde de buluyor ve Merve’nin çıkıp onların parasını vermesini istiyorlar. Merve çok korkuyor.

Taylan tüm parasının gitmesinin şokunda hala ve bunu Pelin’e bile söyleyemedi. Ufak Tefek Cinayetler dizisinde yeni bölümde bunlar olacakken bu bölümü izlemek için bir hafta daha beklemek zorunda kalacağız. Ufak Tefek Cinayetler dizisi 9 ocak salı akşamı Startv kanalında kaldığı yerden tüm heyecanı ile devam edecektir. Fragmanı aşağıda sizlerle paylaştık. Yorumlarınızı yazabilirsiniz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.