Ufak Tefek Cinayetler 2. Yeni Sezonu 33. bölüm Ne Zaman Başlayacak Tarihi

Ufak Tefek Cinayetler 2. Yeni Sezonu Ne Zaman Başlayacak Yeni Sezon Fragmanı… Ufak Tefek Cinayetler dizisi 5 Haziran Salı akşamı sezon finali yaparak ekrana veda ediyor. Yaz sezonu boyunca yayınlanmayacak dizinin yeni sezon tarihi şimdiden merak konusu oldu.

Ufak Tefek Cinayetler dizisi Gökçe Bahadır, Mert Fırat, Aslıhan Gürbüz, Bade İşçil ve Tülin Özen gibi başarılı oyuncuların yer alıyor. Bu sezonda her bölümde sır gibi olaylar ilmek ilmek çözülürken asıl sorunun cevabı sezon finaline bırakıldı. Meriç Acemi’nin ise senaristliğini yaptığı dizinin sezon finali muhteşem bir şekilde son bulmuştu. Ufak Tefek Cinayetler dizisinde sezon finalinde maktuller belli oluyor.

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde yeni sezonda iki oyuncu yer almayacak. Çünkü dizi de iki maktul var. İki karakter dizide ölerek hayatını kaybediyor.Sezon finalinde yaşananları hatırlayacak olursak sezon finalinde yapılan büyük parti geçmiş yıllardakilerden farklıdır. Eğlencenin müziğin dibine vurulurken içeride de bir cinayet planı yapılır. Büyük hesaplaşmalar görülür ve herkes nefretini kusar.

Ufak Tefek Cinayetler’in sezon finalinde pencereden düşüp ölen kişi Edip,zehirlenerek ölen kişi ise Elif oldu.

Tüm sezon boyunca heyecanın eksilmediği Ufak Tefek Cinayetler dizisinde  2. sezonda neler olacağı ve nasıl bir hikaye üzerinde durulacağı merak konusu oldu. Ufak Tefek Cinayetler dizisinin sezon finalinde ölen kişiyi hatırlamayanlar varsa sizlerle tüyoları paylaşabiliriz.

Yayınlanan fragmanlarda Taylan, Mehmet ve Burcu yaşadıklarına göre ölenler onlardan birisi değil. Onlar şüpheliler listesinde. Ölen kişi Oya, Merve, Serhan, Pelin, Arzu ve Edip olabilir. Dizide sürekli maktul şarkıları dinledik bu ölen kim ve onu kim öldürdü sorusu sezon boyunca aklımızdaydı sezon sonunda bunun cevabını da aldık. Bir de deniz kıyısına vuran kadın cesedi vardı. Dizi de iki maktul var. Bu da demek oluyor ki yeni sezonda diziye iki isim katılmayacak. Bu sebepten de ölen kişinin kim olduğu merak konusu.

Ufak Tefek Cinayetler dizisi 5 Haziran salı akşamı sezon finali yaptı ve yeni sezonu merakla bekleniyordu. Ufak Tefek Cinayetler dizisi yeni sezonu da muhtemelen net tarih olmamakla birlikte 18 Eylül salı olacağını tahmin ediyoruz. Sizler Ufak Tefek Cinayetler dizisi sezon finali için ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı ve yeni sezondan beklentilerinizi aşağı yazabilirsiniz.

Ufak Tefek Cinayetler’in sezon finalinde pencereden düşüp ölen kişi Edip,zehirlenerek ölen kişi ise Elif oldu.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 5 Haziran 2018