Ufak Tefek Cinayetler 20. Bölüm Fragmanı Tüyoları Oya Öldü Mü?

Ufak Tefek Cinayetler 20. Bölüm Fragmanı Tüyoları Oya Öldü Mü?… Ufak Tefek Cinayetler dizisi yeni bölümünde artık sırlar çözülmeye başlıyor. Sarmaşık’ta yalan söyleyenler ortaya çıkıyor. Sarmaşık’a Kemal Başkomiser geliyor ve başka bir sırrı çözüyorlar.

Arzu Mervenin yalanını ortaya çıkardı. Oya ise Burcu’nun hamile olmadığını biliyor ve bu oyunu yakında bozacak. İkisi de bu oyunları bozmakla tüm dikenleri üstüne çektiler. Bu yüzden Merve de Burcu da onları bitirmek istiyorlar.  Bunu yapmak için her şeyi yapmayı göze alır ikisi de. Merve Arzu’ya Oyanın Burcu’nun bebeğine baktığını ve onun doktoru olduğunu söylüyor.

Bu sayede ikisinin arasını da bozmuş oluyor. Arzu Oya’ya çok kızıyor böyle bir şey ile uğraştığı için. Artık tüm kadınlar birbirlerine düşman durumda. Burcu da hamileliğinin yalan olduğunu bilen Oya’yı ortadan kaldırmak istiyor. Pelin’e bebeğimin sağlığı için diyor ama yalanının ortaya çıkmaması için her şeyi yapar Burcu.

Polisler ifadeleri dinlemeye devam ediyor. Ama işler karışıklaşıyor. Çünkü araştırdıkları cinayetin tek cinayet olmadığı ortaya çıkıyor. Kadınların intikam oyunu ölümle sonuçlanmaya başlıyor. Ufak Tefek Cinayetler dizisi 20. bölüm tüyoları resimleri sizlerle konumuzda paylaşıyoruz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.