Ufak Tefek Cinayetler 3. Bölüm Fragmanı Serhan ve Oya Aşık Oldu Merve Ne Yapacak?

Ufak Tefek Cinayetler 3. Bölüm Serhan ve Oya Aşık Oldu? Ufak Tefek Cinayetler dizisindeki 4 arkadaş aslında  arkadaş gibi görünen ama aslında birbirlerini çok iyi tanıyan düşmanlardır. Yeni bölümde de grubun geçmişte lideri olan Merve tekrar oyunlar kurmaya başlayacak. Merve nin zekasına hayran kalacaksınız.  Ufak Tefek Cinayetler Oya Merve’ye Zehirli İğne Yapıyor Merve Ölecek mi?

Merve nin kurduğu oyunda kaybeden Pelin olacak. Çünkü bu bölümde Taylanla Oya arasında eski aşk filizleniyor gibi bir tablo çizecek Pelin’e. Mervenin söylediklerine inanan Pelin de zaten içindeki kuşkuyu atamaz ve partide Oya’yı havuza iter.

Ufak Tefek Cinayetler 3. Bölüm de Oya da geçmişin intikamını dost görünerek almayı planlamaktadır. Edip ise her zaman ki Oyanın yanındadır ve onu uyarır. Haydutlar her zaman kazanır diyerek dikkat etmesini ister. Arzu kocasının kendini aldattığından şüphelenirken ipuçlarını değerlendirir ve yakalamak için yola çıkar ve sonuçta yine Mehmeti yakalayamaz. Mehmet çok kurnazdır çünkü.

Yeni dizi de her türlü entrika savaş olacak ama aşkı da izleyeceğiz. Oya ve Serhan arasında aşk kıvılcımları yanmaya başlıyor. Oyanın planlarını aşk mı bozacak? Merve bu ilişkiyi öğrenirse neler olacak? Ufak Tefek Cinayetler 3. bölüm özeti tüyoları fragmanı sizlerle konumuzda paylaştık.

Ufak Tefek Cinayetler 3. Bölüm Oya Merve’yi Zehirliyor mu? Oya’nın İntikam planı tutacak mı?

Ufak Tefek Cinayetler Oya Merve’ye Zehirli İğne Yapıyor Merve Ölecek mi?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 31 Ekim 2017