Ufak Tefek Cinayetler 4. Bölüm Fragmanı Özeti 14 Kasım

Ufak Tefek Cinayetler 4. Bölüm Fragmanı Özeti 14 Kasım.. Ufak Tefek Cinayetler 4. Bölümde olayların temposu her bölümde biraz daha artarken gizemler yavaş yavaş çözülmeye başlıyor.  Bu dizi de tüm kadınlar ve erkekler arasında yalanlar aşklar sırlar kol geziyor.

Ufak Tefek Cinayetler 4. Bölümde Merve herkesten zeki olduğunu düşünür ancak Oya’nın aklını hafife alır. Oya artık intikam planını devreye sokmuştur. Arzu ise Mehmetten boşanma kararı alıyor ve bundan sonra Burcu’ya olacaklar da merak konusu. Burcu ve Mehmet Arzunun yatak odasında birlikte olurken Arzu onları basıyor.

 

Taylan lise aşkını görünce sanki Oya hala onu seviyor gibi davranır. Bu durumu eşi sezerse Taylanın başı dertte. Serhan ise Taylanın eski aşkı olduğunu öğrenince üzülse de yine de kendini Oya’ya kaptırmaktan geri alamıyor. Serhanın hayatı Mervenin gölgesinde geçerken Oya ona bir nefes olacak. Bakalım ilerleyen bölümlerde bu aşkın sonu ne olacak?

Ufak Tefek Cinayetler 4. Bölüm özeti fragmanı bilgilerini sizlerle paylaştık. 4 kadın ve intikam dolu hayatları nasıl ilerleyecek?

 

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.