Ufak Tefek Cinayetler Arzu Neden Diziden Çıktı Ayrıldı (Tülin Özen)

Ufak Tefek Cinayetler Arzu Neden Diziden Çıktı Ayrıldı (Tülin Özen) Ufak tefek Cinayetler dizisi yeni bölümünde Arzu karakterini göremeyeceğiz. Arzu diziden ayrıldı. Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Arzu karakteri önemli bir başrol oyuncusuydu. Dizinin önemli başrol oyuncularından olan Arzu neden ayrıldı? Dizinin senaryosunda ne gibi değişiklikler yapılacak?

Star TV’nin sevilen dizisi Ufak Tefek Cinayetler’de şok ayrılık yaşandı. Ufak Tefek Cinayetler dizisi başrollerini Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Bade İşçil, Mert Fırat, Osman Sonant, Yıldıray Şahinler, Ushan Çakır, Ferit Aktuğ, Tansu Biçer, Duygu Sarışın ve Hayal Köseoğlu paylaşıyor. Ufak tefek Cinayetler dizisi 39 bölümdür yayınlanıyor. Reytinglerde de oldukça başarılı olan dizi yeni sezonunda da yayınlanmaya devam ederken dizi oyuncularından önemli bir karakterin ayrıldı haberi duyuldu.

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin ilk bölümünden itibaren Arzu’ya hayat veren Tülin Özen, kendi isteğiyle yapımdan ayrılma kararı aldı. İddialara göre başarılı oyuncunun, senaryonun gidişatını beğenmediği söyleniyor. Ancak yine de kesin bir açıklama gelmedi. Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Arzu eşi tarafından aldatılmıştı. Sonrasında aldatılmanın buhranını üzerinden atınca iş kadını oldu. Eski eşi tekrar ona döndü barıştılar. Arzu iş kadını oldu hayatı düzene girdi tekrardan. Arzu’nun bu değişimi seyirci tarafından olumlu karşılanmıştı. Ancak ilerleyen bölümlerdeki senaryoyu neden beğenmedi de ayrıldı?

Ufak Tefek Cinayetler dizisi Arzu’yu canlandıran Tülin Özen Kimdir?

1979 İskenderun doğumlu olan oyuncu eğitimini Yeditepe Oyuncularında burslu olarak tamamladı. Meleğin Düşüşü filmi ile Altın Portakal ödülüne layık görüldü. En son Babalar Duyar, Kapalıçarşı, Yalan Dünya, Muhteşem Yüzyıl Kösem dizilerinde rol aldı. Bir çok dizi tiyatro ve filmde rol almıştır ancak bir kısmını sizlerle paylaştık.

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin oyuncuları da Arzu’yu canlandıran Tülin Özen’e sosyal medyadan veda etti. Sizce Arzu karakterinin diziden ayrılması doğru karar mı? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ufak Tefek Cinayetler Arzu Neden Diziden Çıktı Ayrıldı (Tülin Özen) (1 Yorum)

  1. Bir anda düzgün bir katekterken kötü bir katekterle bir anda değişti bence ona o Değ
    işim yakışmadı gıtmemelıydı

Eklenme Tarihi: 31 Ekim 2018