Ufak Tefek Cinayetler Burcu Kimdir? Yoga Plates Hocası Burcu Duygu Sarışın Bilgileri

Ufak Tefek Cinayetler Burcu Kimdir? Yoga Plates Hocası Burcu Duygu Sarışın Bilgileri… Ufak Tefek Cinayetler dizisi oyuncu kadrosu ile de dikkatleri çekmeyi başardı. Hem genç hem de tecrübeli oyunculardan oluşan kadro dizinin başarısını katlayacaktır muhakkak.

Gelelim oyunculara dizi de Arzu’yu Tülin Özer canlandıracak. Arzu aldatılmasının ardından ayrılıp daha da güçlenecek ve daha kötü biri olacak.  Peki Arzunun eşi kim? Arzunun kocası Mehmet.. Mehmet’i dizi de Yıldıray Şahinler canlandıracak. Mehmet Arzu’yla gençken evlenmiş ve karısını aldatıyor şuan.

Mehmet karısını yoga ve plates eğitmeni olan Burcu ile aldatıyor. Burcu’yu dizi de Duygu Sarışın canlandırıyor. Duygu Sarışın 1987 doğumlu. 1.73 boyunda. Güzel oyuncu Dokuz Eylül Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü Mezunu. Akrep Burcu. İzmir Devlet Tiyatrosunda da görev almıştır. 

Daha önce de Cennetin Sırları, İçerde, İnadına Yaşamak, Kaçak Gelinler, Güneşi Beklerken, Rengarenk dizilerinde rol almıştır. Burcu karakterini canlandıran Duygu Sarışın’ın oyunculuk performansını nasıl buldunuz? Çağatay Ulusoy ile sevgili olduğu da gelen bilgiler arasında… 

YORUMLAR

  1. Kacak gelinlerde izlemistim ve oyunculugunu beyenmemistim ayrica guzelde deyil ne yalan soyleyim cagatayla sevgilidirlerse hic yakistiramdim cagatayin yaninda guzel kiz goremeyecekmiyim ya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.