Ufak Tefek Cinayetler Dizi Oyuncu Kadrosu Özeti Konusu

Yeni sezon dizilerinden birisi de Ufak Tefek cinayetler dizisi. Ufak Tefek Cinayetler Dizi Oyuncu Kadrosu Özeti Konusu tüyoları ve fragmanı ile çok yakında sizlerle birlikte olacak. Bizde şimdiden oyuncu kadrosunda kimler var hangi oyuncular başrolde kısaca özetleyelim sizlere..

Ay Yapım, yeni sezon için çok iddialı dizi projeleriyle geliyor! Ay yapım geçen sezonlardaki dizi birinciliği tahtını kimseye bırakmak istemiyor. Ay Yapım’ın Star Tv için hazırladığı yeni projesi ise Ufak Tefek Cinayetler isimli dizi. Yeni Sezonda ekrana gelecek olan dizi kadrosunda yer alacak iddialı isimler var. Ufak Tefek Cinayetler Ekim ayında Star Tv’de ekrana gelmesi bekleniyor.

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin konusu özeti: Dizi aslında eskiden yayınlanmış olan Umutsuz ev kadınları formatının benzeri ama daha genç ve güzel olanı. Liseden arkadaş 4 kadının maceralarını başından geçen hikayeleri ve aşklarını anlatan “Ufak Tefek Cinayetler” dizisi oldukça ilgi göreceğe benziyor kadrosundaki isimlerle. İşte o isimler..

Ufak Tefek Cinayetler Dizi Oyuncu Kadrosunda Kimler Var

Ufak Tefek Cinayetler Dizi Başrol Oyuncusu Burçin Terzioğlu 9 Mart 1980 İstanbulda doğan güzel oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Aktör Stüdyo ve Özel Sahne Diksiyon eğitimi almıştır. Poyraz Karayel dizisi ön plana çıktığı dizi olmuştur ama meşhurluğu öncesindeki dizilerde başlamıştır. Daha önceden Mahallenin Muhtarları, Çiçek Taksi, Yılan Hikayesi, Kınalı Kar, Aliye, Ezel, Merhamet gibi reytingleri yüksek dizilerin vazgeçilmezi olmuştur.

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi Ezgi Mola: Ali Bilgin’in yöneteceği yeni dizi “Ufak Tefek Cinayetler”de sempatik oyuncu Ezgi Mola’ya da teklif götürüldü. Büyük bir aksilik olmazsa Ezgi Mola Yeni Sezonda Ufak Tefek Cinayetler dizisinde başrollerden biri olacak. Uzun zamandır herhangi bir dizide rol almayan Ezgi molanın Ufak Tefek Cinayetler dizisi için bu kez fikir değiştirip değiştirmeyeceğini zaman gösterecek.

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi Derya Beşerler :“Ufak Tefek Cinayetler”de kilit rollerden birini de Derya Beşerler’in oynayacağı öğrenildi. 1 Ocak 1987 tarihinde doğan Derya Beşerler Zeynep Beşerler’in kız kardeşi olmakla birlikte kendisi de oyunculuk yapmaktadır. Ufak Tefek Cinayetler Dizisinde oynayacak Derya Beşerler Yeditepe Üniversitesi sinema Tv bölümünü bitirmiştir. Daha önce Aşk Emek İster dizisinde rol almıştır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 18 Ağustos 2017