Ufak Tefek Cinayetler Dizisi Final mi Yapacak Sezon Finali mi?

Star tv ekranlarında devam eden ve salı günleri oldukça yüksek izlenme oranlarına kavuşan Ufak Tefek Cinayetler Dizisi beklediğinden yüksek reytinglere kavuştu. Bu kadar yükselen reytingleri olunca dizinin ileriye yönelik beklentileri de arttı. Bizde Ufak Tefek Cinayetler Final mi Yapacak Sezon Finali mi? diye merak edenler için haberimizi hazırladık.

Kimse beklemiyordu bu başarıyı gerçekten, ilk haftalarda meraktan izleyen özellikle bayan kesin sonradan dizinin müdavimi olup sürekli izlemeye başladı. Her geçen hafta reytinglerini artıran Ufak Tefek Cinayetler dizisi geçtiğimiz hafta totalde aldığı 8 oranındaki reyting ile zirveye el salladı. Kadın dizisi ile girdiği mücadelede hemen onun ardından 2. veya Edhonun olduğu günlerde 3. dizi olmayı başardı.

Bu başarılı reyting grafiklerinde elbette senaryonun merak edilme düzeyinin olduğu kadar sürükleyici hikayesinin de önemi var.. Ufak Tefek Cinayetler Final mi Sezon Finali mi? diye sorsak da bu reyting oranlarını gördükten sonra final yapması hayli uzun sürecek gibi görünüyor. İşte Ufak Tefek Cinayetler Dizisinin aldığı son reyting oranları:

Star tv Ufak Tefek Cinayetler Dizisi Final mi Yapacak Sezon Finali mi?

Reyting oranlarında görüldüğü gibi son haftalarda ya 2. ya da 3. olan Ufak Tefek Cinayetler Dizisi Final yapmayacak kesinlikle. Çünkü reytingleri bu kadar iyi olan ve yüksek giden hiç bir dizi final ve erken final yapmayı düşünmez. Ki Dizi yapımcısı ile star tv arasındaki sözleşme iyi giden reytingler sonrasında uzatıldı.

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi Mayıs ayında sezon finali yapacak ve Eylül 2018 tarihine kadar tatilde olacak. İyi bir tatili hak eden ve izlenme oranları ile ülke gündemine oturan dizi ile ilgili tek sıkıntı Rtük tarafından oldukça sıkı kontrol edilmesi. Bir ara reklam gelirlerinin bir kısmına el konulan dizi eğer gelenek göreneklerimize aykırı sahnelere devam ederse Rtük tarafından yayını durdurulabilir.

Kısacası Ufak Tefek Cinayetler Final mi Sezon Finali mi? yapar sorusuna kesinlikle sezon finali yapacak ve 2018-2019 yeni sezonunda kaldığı yerden devam edecek diyoruz. Sizlerde Ufak Tefek Cinayetler Dizisi hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Şimdiden tüm katılımcılara teşekkür ederiz. Hoşça kalın..

YORUMLAR

  1. 8 yil aradan sonra izlediqim 2- diziden biri. Konusunu cok beyendim.14 bolumu ouzel like beyendim. Tesekurler oyunculara kadroya tum ekibe . Izlerken sanki olanlari yasiyoruz.

  2. Bencede çook harika bi dizi heyecan dolu yer yer ağlatiyor her sahnesini merak ve heyecanla izliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.