Ufak Tefek Cinayetler Dizisi Neden Tutmadı Erken Final mi Yapacak?

Bir kaç hafta sonrasına şimdiden ışık tutayım. Ufak Tefek Cinayetler Dizisi Neden Tutmadı Erken Final mi Yapacak? Ufak Tefek Cinayetler var mı yokmu neden yok bitti mi, Ufak Tefek Cinayetler dizisi neden yayınlanmıyor, Ufak Tefek Cinayetler final mi erken final mi yapacak sezon sonuna kadar devam mı edecek gibi soruları çok yakında duymaya başlayacağız.

Aslında star tv haketti bence. Sen güzelim Dolunay dizisini salı gününden kaldır, 4 üzerinde reyting alan yaz ayları boyunca edho başlayana kadar gün birinciliğini çok yüksek reytinglerle alan Dolunay dizisinin gününü değiştirirsen yeni başlayan dizi Ufak Tefek Cinayetler böyle ortada kalır işte. Öncelikle elindeki değerlere sahip çıkman lazım ve onları koruman lazım star tv yoksa hiç birini bulamazsın..

Ufak Tefek Cinayetler 24 ekim salı günü başladığı ekran mücadelesine ilk günden meraklı izleyicilerin etkisiyle almış olduğu 4.02 reyting oranı ile 9. sırada başladı. Bakar mısınız komik duruma? Her hafta 2. veya 3. olan Dolunay dizisinin yerine başlayan dizi 9. oluyor.. Dedim ya başlarken haketti star tv bunu. Dahası var. İlerleyen haftalarda işi daha da zor olacak. Kadın dizisi ile aynı gün başlaması ve Kadın dizisinin tutulmuş olması ve iyi bir reytingle 2. sırada yer alması da Ufak Tefek Cinayetleri zorlayacak bir durum oldu.


Peki Ufak Tefek Cinayetler dizisi ne yapacak hemen bitip finale mi gidecek yoksa reytingleri artırmak için başka planlar mı yapacak. Elbette hemen bitirilmez bir dizi, biraz şansı hakeder her yapımcı ve dizi ekibi. Ancak Türk aile yapısına uygun olmayan ve farklı bir ülkeden uyarlama olan dizinin Türk izleyicisine ve aile yapısına uygun olduğunu söylemek gerçekten çok zor.

Bu yüzden bir kaç hafta daha dizi reyting alabilmek için beklese de şahsi fikrim kısa sürede final yapmak zorunda kalacaktır. Ancak star tv Ufak Tefek Cinayetler dizisinden sonra gelecek dizi içinde hazırlık yapmakta şimdiden haber verelim.


Velhasıl Ufak Tefek Cinayetler Dizisi Neden Tutmadı sorusuna verilecek çok cevap ama umarız izleyenlere saygı için bir süre daha devam eder. Lütfen sizlerde Ufak Tefek Cinayetler dizisi hakkındaki yorum ve görüşlerinizi aşağı yazarak bizlerle paylaşınız. Şimdiden teşekkür ederiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi Neden Tutmadı Erken Final mi Yapacak? (148 Yorum)

 1. Çok güzel bir dizi hem oyuncu kadrosu hem dizinin konusu harika severek izliyorum, ne hikmetse star t.v bir türlü istikrarlı olmuyor ve başlattıgı dizilere şans vermiyor. Bu bir saygısızlıktır bence.

 2. ufak tefek cinayetler tam bir hayat dramı ve entrika ile dolu çok sevdim ben bu diziyi lütfen finalolmasın

 3. Bu dizi çok güzel severek izliyoruz salı gününü iple çekiyoruz uzun biaradan sonra sıkılmadan izlediğimiz bir dizi tekrar bölümlerini bile izledigimde sıkılmıyorum bitirmesinler

 4. İzlediğim tek türk dizisi. Bıktıl zengiz fakir oğlan, zengin oğlan fakir dizisinden. Ailecek keyifle izliyoruz. Bitmesinnnn

 5. Hayat sırlarını kaldırdı babamın günahları tutmiyca belliydi ufak tefek cinayetler bitmesin yani

 6. Ya bu reyting kim düzenliyor bence çok güzel bir dizi gelmiş geçmiş muhteşem dizi lütfen eğer biz seyircilere saygı duysunlar

 7. Kesinlikle bitmemeli.diğer diziler çok mu ahlaka uygun.nedense günah keçisi olarak bu dizi seçilmiş.benim tanıdığım cok sayıda kişi müptelası.asıl biterse çok tepki toplar.

 8. Bence guzel dizi yayindan kaldiracaklarsa keske biz seda sayan ve esrayi a gormekten biktik bence onlari kaldirsinlar yeter milleti kandirdiklari

 9. bence diziler arasında ilgi çekici ve güzel bir dizi umarım başka dizilerdeki gibi erken final yapıp bitmezzzz

 10. bence gayet güzel bir dizi severek izliyorumizlediğim tek dizi…yok tutmadı yok ahlak kurallarına aykırımehmet te arzuyu aldattı da ne oldu pişman oldu kürkçü dükkanına dönmek istiyor..hayat ta öle değilmi ne olaylar dönüyor gerçek hayatta neler oluyor önce hayatı düzeltin ki diziler de böyle dersler vermesin..Anne dizisi de gayet güzel bir diziydi ne olduysa oldy final yaptırdılarşimdi sıra bu dizidemi uğraşmayın dizimizle izlemeyenler izleyenlere engel olmasın

 11. Normalde TRT’den başka kanalda dizi izlemem ama gayet güzel ve ilgi çekici .Ayrıca bu dizide o standart dizilerde gördüğümüz klişeler yok.yani o standart dizilerde filmin başından sonunda ne olacağı anlaşılabiliyor en azından bu dizide her hafta farklı bir yöne gidiyor ve bir gizem var. Bu dizi bence gayet güzel devam etmesini isterim.

 12. Bence gayet başarılı bir dizi…seyrettiğim tek dizi olarak bitmesini kesinlikle istemem…oyuncular harika

 13. Bitmesin ya hangi diziyi izlesem erken final yapıyor. Konusu ve oyuncular harika lütfen devam etsin

 14. Cok kayifli bir dizi ve her bir oyuncu da hakkini veriyor. Gorselligi tam, silah yok siddet yok,

 15. Çok saçma son derece kaliteli bir dizi kaldırılmasın.Dolunay hep aynı konu aynı yüzler…Dizimz kaldırılmasın.Star Tv de artık izlemez olmasın..

 16. Son zamanlarda yayınlanan en kaliteli dizilerden biri Belki günü değişebilir ama bitmemeli!

 17. Dizi gayet güzel ve ilgi çekici kaçırmadan izliyorum sadece günü sıkıntı büyün dizilerle aynı hemen hemen günü değişirse bitmez diye düşünüyorum ben her türlü zaten izlerim

 18. Aslında çok güzel bir dizi ancak bütün kanallar sözleşmiş gibi salı gününe güzel diziler koyuyorlar istediğimiz halde izleyemiyoruz.Bence pazar,pazartesi,Çarşamba veya cuma gününekonsa reytingi artar.

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 28 Ekim 2017