Ufak Tefek Cinayetler Emre Çelen Kimdir? Bilgileri Gerçek Adı Oynadığı Diziler

Ufak Tefek Cinayetler dizisine yeni sezonda dahil olan Emre Çelen Kimdir? Bilgileri Gerçek Adı Oynadığı Diziler ve instagram adresini merak edenler için burada paylaşacağız.. Ufak tefek cinayetler dizisinin yeni sezon kadrosuna katılan isimlerden birisi de Emre Çelen karakteri oldu. Emre Çelen kimdir nasıl bir rolle ufak tefek cinayetler dizisinin yeni sezon kadrosuna katıldı? Dizide neler yapacak kimleri tanıyor diye merak edenler için bu konuyu açtık.

Ufak tefek cinayetler dizisi Star TV’de salı akşamları yayınlanan ve 1. sezonunda elde ettiği reyting başarısından sonra ikinci sezonda da kaldığı yerden devam eden güzel bir aksiyon dizisi. Dizi yeni sezon kadrosuna yeni isimleri katarken kim sezonda birçok oyuncu diziye dahil oldu. Ufak Tefek cinayetler dizisine Emre Çelen karakteri olarak giren oyuncumuzun gerçek adı Ushan Çakır’dır.

Ushan Çakır ufak tefek cinayetler dizisinde Emre Çelen karakterini canlandırırken, kimdir bu Emre Çelen Merve, Pelin ve Taylan’ın Nereden tanıyor önceden tanıyor muydu ilişkileri nasıldı gibi sorular da merak edilmeye başlandı. Emre Çelen daha önceden dizide geçmişten bildiği sırlarıyla ortalığı karıştıracak, Emre; Merve Pelin ve Taylan’ı önceden tanıyordu. Emre Çelen Tüm bu isimlere hakim olduğu için birçok sırra da vakıf olan biri olarak diziye dahil olacak.

Ufak Tefek Cinayetler Emre Kimdir, Emre Çelen karakteri UTC

Ufak Tefek Cinayetler Emre Çelen Kimdir? Bilgileri Gerçek Adı Oynadığı Diziler

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Emre Çelen karakterinin Gerçek Adının Ushan Çakır olduğunu söylemiştik. Dizimizin yeni sezon çekimlerine katılan ve ilk pozlarını veren Emre rolünü oynayacak olan Ushan Çakır Kimdir kısaca özetleyelim:  23 Mayıs 1984 tarihinde İzmir’in Karşıyaka ilçesinde doğan oyuncumuz Ushan Çakır, kariyerine ilk olarak Atv de yayınlanan Belalı Baldız dizisindeki rolü ile adım attı. Bu projenin ardından Ushan Çakır Dedemin İnsanları sinema filminde yer almıştır.

Ufak Tefek Cinayetler Emre karakteri Ushan Çakır oldu

Ushan Çakır daha sonra yer aldığı projeler ise kısaca şöyledir: Uzun Hikaye, Leyla ile Mecnun, 20 Dakika, Kurt Seyit ve Şura, Kara Ekmek ve Muhteşem Yüzyıl Kösem dizilerinde başarı ile oynamıştır. Ushan Çakır’ın en Son dizisi ise Kara Yazı dizisi olmuştur. Ushan Çakırın rol alacağı yeni sezonda Ufak Tefek Cinayetler dizisinde hangi karakteri canlandıracağı belli oldu. Oyuncumuz Emre Çelen rolünde oynayacak. “Ufak Tefek Cinayetler” yeni sezonuyla Eylül 2018 de Star tv de..

Ufak Tefek Cinayetler Emre Çelen Bilgileri Gerçek Adı

Ufak Tefek Cinayetler Emre karakteri dışında diziye gelen tüm oyuncuları Ufak Tefek Cinayetler 2. Sezon yeni gelen oyuncular sayfamızda bulabilirsiniz.. Tıklayın >> Ufak Tefek Cinayetler 2. Sezon yeni gelen Oyuncular

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 2 Eylül 2018