Ufak Tefek Cinayetler İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Ufak Tefek Cinayetler İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı… Ufak Tefek Cinayetler dizisi Star TV’ de yayınlanacak. Yeni sezonda Startv de yayınlanacak dizinin ilk fragmanı da merakla bekleniyordu. Ufak Tefek Cinayetler ilk fragmanı Startv de 26 eylül akşamı yayınlanacak.

Ufak Tefek Cinayetler dizisi yapımlığını ay yapım üstlenirken yönetmenliğini Ali Bilgin Senaryosunu da Meriç Acemi yazıyor. Ufak Tefek Cinayetler dizisi oyuncuları ise Mert Fırat, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen, Bade İşçil… Ufak Tefek Cinayetler dizisi ilk tanıtım fragmanı merakla bekleniyor.

Böyle dizi tanıtımları gene de sevilen bir dizi yayınlanırken reklam arasında yayınlanır ki seyirci görebilsin diye. Şimdi de aynen böyle olacak Ufak Tefek Cinayetler dizisi Dolunay dizisinin reklam arasında yayınlanacak. Bakalım Ufak Tefek Cinayetler dizisi tanıtımı nasıl tepkiler alacak?

Ufak Tefek Cinayetler yakında Startv ekranlarında başlayacak. Startv ekranlarında kasım ayında başlaması beklenen dizinin diğer fragmanlarını sizlerle paylaşacağız.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.