Ufak Tefek Cinayetler Kerim Adil Sağlam Kimdir? El-Turko Lakaplı Et İmparatoru

Ufak Tefek Cinayetler Kerim Adil Sağlam Kimdir? El-Turko Lakaplı Et İmparatoru… Ufak Tefek Cinayetler dizisi 2. sezonu eylül ayında ekranlara gelecek. Star TV nin en popüler dizilerinden birisi olan Ufak Tefek Cinayetler de yeni sezonu ait bilgiler gelmeye devam ediyor.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, başrollerini Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen, Bade İşçil, Mert Fırat, Ferit Aktuğ ve Yıldıray Şahinler’in paylaştığı dizinin yeni sezonunda ekibe yeni bir oyuncu dahil oluyor. Ufak Tefek Cinayetler dizisi yeni sezonunda diziye başarılı bir oyuncu katılıyor. Osman Sonant et imparatoru, “EL TURCO” lakaplı, çok zengin, çekici ve bir o kadar da gizemli bir adam olan ‘Kerim Adil Sağlam’a hayat verecek.

Ufak Tefek Cinayetler dizisi sezon finalinde yaşananlar hatırlayalım; Ufak Tefek Cinayetler dizisinde sezon finalinde heyecan seviyesi bir an bile düşmemişti.  Dizinin sezon finalinde Sarmaşık’ın 4 kadını da eteklerindeki tüm taşları döktüler.  Kanlı hesaplaşmalar bir cinayete sebep olmuştu.

Arzu ve Pelin ortaklaşa cinayete karar verirler. Pelin Merve’yi öldürmeyi kafaya koyarken Arzu da Burcu yu öldürüp Mehmeti geri alma çabasındadır. Mervenin ise intikam planları bambaşkadır. Ufak Tefek Cinayetler’in sezon finalinde 4 kadının da intikam ateşiyle yanarken  bu savaşın kaybeden Edip oldu. Ufak Tefek Cinayetler dizisi yeni sezonunda Edip öldü. Yeni sezonda yeni sırlarda açığa çıkmaya başlıyor.

Sarmaşık’a yeni oyuncular dahil olmaya katılıyor. Ufak Tefek Cinayetler dizisi yeni sezonunda Sarmaşık’a gelen yeni oyuncu tüm düzeni değiştirecek. Ufak Tefek Cinayetler yeni sezonunda diziye dahil olan Kerim Merve’nin kraliçeliğini sarsacak ve yeni sürprizlere gebe olacaktır.

Ufak Tefek Cinayetler dizisi yeni sezonunda Osman Sonant diziye katılıyor. Osman Sonant et çok zengin, çekici ve gizemli bir adam Kerim Adil Sağlam’a hayat verecek. Kerim Adil Sağlam Sarmaşık’ın tüm sırlarını açığa çıkaracak mı? Yeni sezonda 4 kadın arasında neler olacak? Edip’in ölümü Sarmaşık’ta neler değiştirecek? Yeni sezon yeni sürprizlerle eylül ayında yayına başlayacak.

Kerim Adil Sağlam rolünü canlandıran oyuncu Osman Sonant Kimdir?

1979 İstanbul doğumludur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları oyunculuk bölümü mezunudur. 1997 yılında da Yılmaz Gruda dan oyunculuk eğitimi almıştır. 1998 yılında Ferhan Şensoy’un yönetimindeki Ortaoyuncular Nöbetçi Tiyatroda görev aldı.

2009 yılında Pandoranın Kutusu isimle 2016 Altın Koza Film Festivali En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ödülü kazandı. 2011 yılında da Leyla İle Mecnun dizisinde rol aldı. Bu dizi ile tanındı ve ünlendi. 2015 yılında Beş Kardeş dizisinde rol aldı. Genel olarak Leyla ile Mecnun dizisi ekibinden oluşmuştu.

2017 yılında da Fi dizisinde rol aldı. Başarılı oyuncunun bir çok dalda ödülü vardı. Ufak Tefek Cinayetler dizisi yeni sezonunda da Kerim Adil Sağman rolünde olacak. Bu rol için yeni bir stil yapan Osman Sonant’ın yeni tarzı sevenleri tarafından çok beğenildi.

Osman Sonant Ufak Tefek Cinayetler dizisi ile daha çok tanınıp ünlenecektir. Çünkü Ufak Tefek Cinayetler dizisi reytinglerde ilk sıralarda yer alan bir dizi. Oyuncuları da çok beğeniliyor seviliyor ve izleniyor. Osman Sonant’ta bu dizi ile daha çok parlayacaktır.

Ufak Tefek Cinayetler dizi yeni sezon bölümleriyle 18 Eylül’de Star’da yayınlanacak. Tam tarihi henüz açıklanmasa da sizlerle en yakın zamanda paylaşacağız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 3 Eylül 2018