Ufak Tefek Cinayetler Kerim El Turco Gençliğini Kim Canlandırıyor? Gerçek Adı

Ufak Tefek Cinayetler Kerim El Turco Gençliğini Kim Canlandırıyor? Gerçek Adı Hakkında detaylı bilgiler:

Ufak Tefek Cinayetler Kerim Adil Sağlamın Gençliğini Kim Canlandırıyor? Gerçek Adı… Ufak Tefek Cinayetler dizisi Kerim Adil Sağlam diziye katıldı. Kerim Adil Sağlam’ın gençliğini kim canlandırıyor. Merve Oya Pelin ve Arzu’nun liseden arkadaşı olan Kerim Adil Sağlam diziye katıldı.

Et İmparatorluğu kuran ve El Turco lakabı ile anılan Kerim Adil Sağlam diziye girdi. Mervenin partisine katıldı. Merve Pelin’e onu tanımıyor gibi davrandı ancak gerçek kısa sürede ortaya çıktı. Merve ve Kerim Adil Sağlam lisede sevgiliymiş meğerse. Pelin ve Taylan kavga ettiğinde Merve kimseye sevgili olduğunu söylememiş. Merve o gün Kerim ile ayrılık kararı almış.

Kerim Adil Sağlam yıllar önce Merve tarafından terkedilmiş birisi yani. Hem de Kerim’in babası iflas ettiği için bırakıyor onu. Kerime ben hayaller için yaşayamam geleceğimi garanti altına almalıyım diyor. Yani Merve para için Aksakların oğlu dediği Serhan ile sevgili oluyor.

Yıllar sonra ise Kerim Merve’nin partisine geliyor ve onu odada yalnız yakalıyor. Beni Özledin mi Merve diyor? İşte o zaman gerçekler seyirciyle paylaşılıyor. Kerim Merve tarafından bırakıldı terkedildi. Bunun intikamını almak için bir şey yapacak mı? Bakalım bu durum nasıl olaylara gebe olacak?

Bunu Görmelisin!  Kuzgun Dizisi Meryemin Gençliğini Kim Canlandırıyor (Emel Dede)

Ufak Tefek Cinayetler dizisi yeni sezonunda yine sürprizler bir bir çıktı. Edip’in mezarını dertleşmeye gitmişti Oya. Mezarlıkta begonyaları görünce kim biliyor benden başka begonyaları sevdiğini dedi. Kerim o zaman ortaya çıtkı ve bu sorunun muhattabı benim galiba diyerek tanıştılar.

Ufak Tefek Cinayetler dizisi Kerim’in gençliği canlandıran oyuncunun adı Ali Gözüşirin Kimdir?

Alihan Gözüşirin yeni bir oyuncu. Twitter adresinden dizide rol alacağının sinyallerini vermiş. Tanınmayan oyuncu Mervenin gençliği ile olan sahnesinde oldukça başarılıydı. Ali Gözüşirin’in instagram hesabı aligozusirin   https://www.instagram.com/aligozusirin/?hl=tr

Ufak Tefek Cinayetler dizisi Kerim Adil Sağlam’ın gençlik lisedeki hallerini oynayacak olan oyuncunun adı Ali Gözüşirin. Ali Gözüşirin bilgilerini sizlerle konumuzda paylaşacağız. Ali Gözüşirin’in fotoğraflarından bir kaçını sizlerle paylaşalım.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 18 Eylül 2018