Ufak Tefek Cinayetler Kerimin Eski Sevgilisi Büşra Kimdir Şükran Ovalı

Ufak Tefek Cinayetler Kerimin Eski Sevgilisi Büşra Kimdir Şükran Ovalı… Star Tv’nin sevilerek izlenen dizisi Ufak Tefek Cinayetler’e konuk oyuncu olarak Şükran Ovalı katılıyor. Şükran Ovalı Ufak Tefek Cinayetler dizisinde kesin olmamakla birlikte Kerim’in eski sevgilisi Büşra karakteri ile katılabilir.

Ay Yapım imzası taşıyan başrollerinde Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Mert Fırat, Bade İşçil gibi oyuncuların yer aldığı başarılı dizi UTC (Ufak Tefek Cinayetler)’e Şükran Ovalı konuk oyuncu olarak katılıyor. Dizinin önceki bölümde Kerim’in eski sevgilisi Büşra geliyor gibi bir diyalog geçmişti. Bizde buradan yola çıkarak Şükran Ovalı Büşra karakteri ile diziye girebilir diye düşündük.

Merve ve Kerim nihayet Paris’te buluşup özlem gideriyorlar. Başkomiser Kemal, açtığı soruşturmayla Sarmaşık sakinlerinin üstüne karabasan gibi çöküyor. Merve, Pelin ve Oya… Her biri büyük bir yol ayrımında. Bir an önce karar vermeleri gerekiyor.

Üstelik filmi ileri sarıp tüyo alma şansları da yok. Tek bir atış, tek bir karar! Merve boşanmak için ilk adımı atıp yepyeni bir dönem başlatacak mı? Oya, Kerim’in isteğini yerine getirip, Serhan’a ihanet edecek mi? Pelin, Emre’yle gitmeyi mi seçecek yoksa Taylan’la kalmayı mı?Sonunda aşk kazanır dedirtecek bir bölüm geliyor.

Şükran Ovalı Kimdir?

1985 İzmir doğumlu olan güzel oyuncu eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nden almıştır. Şimdiler de güzel oyuncunun bir bebeği oldu. Caner Erkin ile evli. 2007 yılında Bez Bebek dizisi ile oyunculuğa başlayan Şükran Ovalı sonrasında Aşk Yakar, Alia, Ev, Kahramanlar, Bir Bulut Olsam, Behzat Ç, Reis, Kötü Yol, Leyla ile Mecnun, Avrupa Avrupa, Cinayet, Şeref Meselesi ve Paramparça dizilerinde rol aldı.

Ufak Tefek Cinayetler yeni bölümleriyle her salı 20.00’de Star TV’de!

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 22 Kasım 2018