Ufak Tefek Cinayetler Meksika açmazı Nedir Ne Anlama Geliyor Niçin Kullanılır?

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde bir kelime kullanıldı ki herkes merak edip onu araştırmaya ne manaya geldiğini öğrenmeye çalışıyor. Ufak Tefek Cinayetler Meksika açmazı Nedir Ne Anlama Geliyor nerelerde kullanılır hangi durumda Meksika açmazı kelimesi kullanılır? Google’da herkes onu aramaya başladı.

Öncelikle Meksika açmazı ne demek bu konuda kısaca bilgi vereceğiz sizlere. Meksika açmazı hastag ile herkes merak etmeye başladı nedir bu diye.. Ufak Tefek Cİnayetler dizisinin 13 mart salı akşamı yayınlanan 20. bölümünde merak edilen soru dizide ekrana geliyor. Dizinin hayranları Meksika açmazı hastagı ile dikkatlerini oraya yoğunlaştırdı.

Ufak Tefek Cinayetler Meksika açmazı Nedir Ne Anlama Geliyor Niçin Kullanılır?

Meksika Açmazı deyiminin anlamı şudur: İngilizcede Mexican standoff olan Meksika açmazı; olaya karışan hiçbir tarafın kazançlı çıkamayacağı içinden çıkılmaz durum, çıkmaza giren bir olay, bir durumun açmaza girmesi olarak İngilizce’de kullanılan argo bir deyimdir.

Ufak Tefek Cinayetler Meksika açmazı Nedir Ne Anlama Geliyor Niçin Kullanılır? konusunda kısaca bilgiler vermeye çalıştık. Sizlerde hayatta bu konuda hiç kullandığınız oldu mu nerelerde kullandınız kısaca yazarak sitemizi ziyaret edenlerle kullanım yerleri konusunda bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.