Ufak Tefek Cinayetler Merve Öldü mü, Aslıhan Gürbüz Diziden Ayrıldı mı?

Ufak Tefek Cinayetler Merve Öldü mü, Aslıhan Gürbüz Diziden Ayrıldı mı? Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Merve’ye gelen telefonda Oya öldü deniyor. Merve buna şaşırıyor. Ardından Pelin herkes Merve’ye Oya’yı soruyor. Ancak Serhan evde çıldırıyor çünkü Oya’nın öldüğünü zannediyor olabilir.

Oya ortaya çıkıyor tabi ama Merve’den intikam almak için. Merve ve Oya kavgası hala devam ediyor. Merve fragman sonunda arabası ile kaza yapıyor. Araba uçurumdan düşüyor Mervenin araba içindeki hali fragmanda görülüyor. Böyle olunca da Merve öldü mü diziden çıktı mı sorusu akıllara geliyor. Merve’yi canlandıran Aslıhan Gürbüz diziden ayrılacak mı?

Aslıhan Gürbüz Kimdir? Aslıhan Gürbüz 16 Şubat 1983 Çanakkale‘de doğmuştur.Üniversite eğitimini Konya Selçuk Üniversitesi Konservatuar Tiyatro Bölümünde gördü. İlk dizi projesi Meral Okay’ın senaryosunu yazdığı 2009 da  Kanal D ekranlarında yayınlanan Bir Bulut Olsam dizisi. Ardından 2010-2012 yıllarında Atv de Yahşi Cazibe dizisinde rol aldı. Yahşi Cazibe onun tanınmasını sağladı ve tatlı azeri şivesi ile tüm Türkiye onu çok sevdi.

2014 yılında Zeytin Tepesi dizisinde başrol oyuncusu olarak Aslıhan Gürbüz ve Tayanç Ayaydın vardı. Sonrasında ise Muhteşem Yüzyıl Kösem’de rol aldı. Şimdi de Ufak Tefek Cinayetler dizisinde rol alıyor. Merve karakterine can veren Aslıhan Gürbüz diziden ayrılmıyor. Dizinin başrol oyuncusu olan Aslıhan Gürbüz bu şekilde diziye veda etmeyecektir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 6 Mayıs 2018