Ufak Tefek Cinayetler Nilay Aslıhan Kapanşahin Kimdir Oynadığı Diziler İnstagramı

Ufak Tefek Cinayetler Nilay Aslıhan Kapanşahin Kimdir Oynadığı Diziler İnstagramı…Ufak Tefek Cinayetler yeni başlayan dizi Startv ekranlarında yayınlanıyor.Yeni dizi de rol alan her oyuncu merak konusu oldu. Başroldeki kadın oyuncuları tanıyoruz ancak Arzu’nun kızını canlandıran Nilay karakteri genç ve güzel olmasıyla da dikkatleri çekti.

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Nilay karakterini canlandıracak olan Aslıhan Kaplanşahin Kimdir sizler için bilgilerini paylaşmak istedik. Aslıhan Kapanşahin 2000 doğumlu henüz 17 yaşında.Akrep burcu ve Ela rengi gözlere sahip. Şuan Pera Güzel Sanatlar Lisesinde son sınıf öğrencisi. Akademik Neo oyunculuk eğitimi de almıştır.

Aslıhan Kapanşahin daha önce Paramparça, Yeter ve Not Defteri dizilerinde ve Karışık Kaset filminde oynadı. Şimdi de Ufak Tefek Cinayetler dizisinde oynayacak.  Genç ve güzel oyuncu oynayacağı rol hakkında şöyle konuştu. Asi ve kendine güveni olan bir kız. Her gün sete okula gider gibi gittiğini ve sette çok şey öğrendiğini söylüyor. Bu dizinin tutacağını düşünüyor.

Genç oyuncunun instagram hesabı da aslihankapansahinn… Siz Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Nilay karakterini nasıl buldunuz beğendiniz mi? Yoruma yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ufak Tefek Cinayetler Nilay Aslıhan Kapanşahin Kimdir Oynadığı Diziler İnstagramı (3 Yorum)

  1. Sert rolleri çok iyi, başarılı. Annemi ağlatmayı başardı en azından 🙂 Hoş bir bayan olacağından şüphem yok.

  2. Aslıhan kapanşahin geleceğin baş rol oyuncusu olabilecek kabiliyete sahip.oyun gücü o kadar sahici ki bize duygu tamamen saf olarak geliyor.Başarılar diliyorum.Hep böyle sahici kalması dileği ile…zerrin Kenger.

Etiketler: Eklenme Tarihi: 24 Ekim 2017