Ufak Tefek Cinayetler Oya Merve’ye Zehirli İğne Yapıyor Merve Ölecek mi?

Merak ettiğiniz Ufak Tefek Cinayetler Oya Merve’ye Zehirli İğne Yapıyor Merve Ölecek mi? konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle hoş geldiniz.

Star tv de başlayan ve oldukça gizemli bir diziye dönüşme yolunda ilerleyen Ufak Tefek Cinayetler Oya Merve’ye Zehirli İğne Yapıyor Merve Ölecek mi? yapılan pertisit isimli ilacı doz olarak Oya merveye zorla vurunca olanlar olacak. Elbette diyeceksiniz ki daha ne ölmesi dizinin başı. Haklısınız ama iğneyi öyle bir vuruyor ki görenler inanır bu işe.

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Merve Oyanın vurduğu iğneyle ölmeyecek öncelikle bunu söyleyelim. Ancak neden böyle bir çılgınlık yaptığını fragmanı izleyince anlamak biraz zor olacak elbette. Çünkü Oya ile Merve arasındaki asıl mesela çok başka.. Oya kendisine oyun yapan Merveye ders vermek için Pertisit isimli iğneyi istedi. Hemen merak etmişinizdir bu pertisit nasıl bir iğne uyuşturucu mu öldürücü mü diye.

Pertisit etkili bir böcek ilacı olmakla birlikte Oya Merveye bu ilacı enjekte ederek onu öldürmek istemiştir. Öldürücü bir ilaç vuran oya Merveyi öldürebilecek mi? Elbette hayır ama kendine oynanan bu oyunu da cezalandırmış olacak böylelikle. Sizce Oya doktorluk mesleğine yakışmayan bu davranışı neden yapmıştır? Merve bu iğneden kurtulunca Oyaya ne yapar sizce? Yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

Ufak Tefek Cinayetler Oya Merve’ye Pertisit isimli Zehirli İğne yaptığı sahne

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.

Eklenme Tarihi: 1 Kasım 2017