Ufak Tefek Cinayetler Oyuncuları Kim Hangi Rolde İsimleri Karakterleri

Ufak Tefek Cinayetler Oyuncuları Kim Hangi Rolde İsimleri Karakterleri… Ufak Tefek Cinayetler dizisinde 4 kadının çocuklluktan gelme bir hikaye ile hayatlarının nasıl değişeceğini izleyeceğiz. Doktor Oya’nın Sarmaşık’a dönüşü. Cinayete kada ruzanan bir hesaplaşma öyküsü.

Başkomiser Kemal ve Derya’da Sarmaşık olayını çözmeye çalışıyorlar. Ama bu dört kadının karmaşık dünyasını değiştirebilecekler mi? Ufak Tefek Cinayetler dizisi oyuncularını sizler için araştırıp bilgilendirmek istedik. Başlayalım önce başroldeki 4 kadın oyuncumuzdan.

Gökçe Bahadır dizide Oya karakterini canlandırıyor. Doktor Oya . Mervenin liseden arkadaşı ve dik duruşu zerafeti ile diğer kızlardan ayrılıyor. Yıllar sonra sarmaşığa kendi muhitine geri dönünce olanlar oluyor. Oya da kendi başına dert açıyor adeta.

Gökçe Bahadır 1981 İstanbul doğumludur. Akademi İstanbul Radyo Televizyon okudu. Fenerbahçe radyoda görev yaptı.  Müjdat Gezen Oyunculuk eğitimi aldı. Daha önce rol aldığı yapımlar; Hatırla Gönül, Bana Masal Anlatma, Aramızda Kalsın, Kayıp Şehir Yaprak Dökümü, Hayat Bilgisi, Beşik Kertmesi, Tatlı Hayat… Bunlar en bilinenleri başarılı oyuncu daha çok yapımda rol almıştır.

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Merve rolünü Aslıhan Gürbüz üstleniyor. Dizide 4 kadının liseden beri liderliğini yapan Merve güzel bakımlı ve kötü birisi. Herkesi kontrol altında tutmak istiyor. Adaletsiz ve kendi menfaatlerini her şeyin üzerinde tutuyor.

Peki Aslıhan Gürbüz Kimdir? 1983 Çanakkale doğumludur. Konya Devlet Konservatuvarında eğitim aldı. Aslıhan Gürbüz’ün daha önce rol aldığı yapımlar şöyle; Büyük Buluşma, Gonca Karanfil, Bir Bulut Olsam, Yahşi Cazibe ve Zeytin Tepesi…

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde küçük kız oyuncu da çok beğenilecek. Mila büyümüşte küçülmüş olacak resmen Merve ve Serhanın kızını canlandıracak. Mila’yı Lavinya Ünlüer canlandıracak. Lavinya Ünlüer küçük yaşına rağmen bazı dizilerde ve reklam filmlerinde oynadı. Lcwaikiki mağazalarında afişi var.

MERVE VE SERHANIN KIZINI CANLANDIRAN MİLA KİMDİR RESİMLERİ BİLGİLERİ TIKLAYINIZ…

 

Ufak Tefek Cinayetler Pelin karakterini Bade İşçil canlandırıyor.Pelin karakteri de çok yumuşak kalpli gibi görünen sevimli ancak kara ruhlu kalpli bir insan. Ev hanımı ve kocasına aşırı tutkun onu elinde tutmak için her şeyi yapıyor.

Peki Bade İşçil Kimdir? 1983 İstanbul doğumludur. Yeditepe Üniversitesinde Moda Tasarım okudu. Evlere Şenlik prorgamı ile sunuculuk yapmıştır. Rol aldığı yapımlar ise Gülpare, Ezel, Kuzey Güney, Metropol Cafe de oyunculuk yaptı.

Arzu Kara ismiyle Ufak Tefek Cinayetler de rol alıyor. Arzu’yu Tülin Özen canlandırıyor. Dört kadından sürprizli karakteri. Küçük yaşta evlendiği için evine çocuklarına bağlı ancak eşi sadık biri değil ve onu aldatıyor. Aldatılan eş sonunda kötü biri oluyor ve güçleniyor.

Tülin Özen Kimdir? 1980 İskenderun doğumludur. Yeditepe Üniversitesinde Konservatuarında eğitim alır ve okurken de Devlet Tiyatrosunda oyunlar oynamaya başlar. 2002 En Son Babalar Duyar,Aynalar, Meleğin Düşüşü, Cennetin Çocukları, Kapalıçarşı, Aldırma Gönül, Pek Yakında gibi projelerde yer aldı. Daha buraya yazamadığımız 10 a yakın projesi bulunmakta. Tecrübeli oyuncu bu dizi ile de ününe ün katacaktır.

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Nilay karakteri de çok beğenilecek. Nilayı canlandıran Aslıhan Kapanşahin rolünü asi ve kendine güveni olan bir kız diyerek anlattı. Detaylar için aşağıdaki linki ziyaret ediniz.

ARZU’NUN KIZI NİLAY KİMDİR? BİLGİLERİ İNSTAGRAMI RESİMLERİ İÇİN TIKLAYIN…

 

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Serhan karakterine can veren isim Mert Fırat. Dizinin en meşhur erkeği olacak. Mervenin eşi. Mükemmel eş mükemmel baba her şeyi ile iyi bir insan. Hayattaki tek yanlışı Merve ile evlenmesi. Merve bu dünyanın kötüsü Serhan iyisi iki zıt kutup yani. Oya ile tanıştıktan sonra da Oya ile ikisi de istemese de bir ilişki başlıyor. İkisi de buna izin vermek istemese de zamanla aşklarını izleyeceğiz.

Mert Fırat Kimdir? 1981 doğumludur. Ankara Üniversitesinde Dil Tarih Coğrafya bölümü bitirdi. Çok sosyal ve hem oyuncu hem senaristlik yapmaya çalışmıştır. Eğitim sürecinde de 22 farklı tiyatro oyununda rol almıştır. 2005 te televizyon dizilerinde rol almaya başlamıştır. Bizim Evin Halleri, Yersiz Yurtsuz, Binbir Gece, Kapalıçarşı, Bir Ömür Yetmez İntikam dizilerinde ve birçok sinema filminde rol almıştır.

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Edip Hoca rolünü canlandıran oyuncunun adı Selim Bayraktar. Kızların lisedeki hocası. Oyanın da en yakın arkadaşı sırdaşı ve akıl hocası diyebiliriz. Hayat arkadaşı denebilir aralarındaki ilişki anlamlandırılamaz. İkisi de aynı olaydan dolayı iftiraya uğramış ve olaydan sonra hayatları değişmiştir.

Edip bu dizideki en önemli karakterlerden birisi dizinin hikayesini arka ses olarak ondan dinleyeceğiz. Oya ile aralarında hiç bir zaman aşk olmadı ama hayatları boyunca hep yanyana oldular. Dizinin akıl hocası Edip.

Selim Bayraktar Kimdir? 1975 Irak Kerkük doğumludur. 12 yaşında Türkiye’ye dönmüştür. Hacettepe Devlet Konservatuarını kazanmıştır. Hemen ataması olmayınca da bir süre sirkte palyaçoluk yaptı. 2007 Köprü, Büyük Oyun, Bir Bulut Olsam, Muhteşem Yüzyıl ve Romantik Komedi dizi ve filmlerinde rol aldı. Bir çok tiyatro oyununda da rol aldı.

Dizinin diğer erkek oyuncusu Taylan. Taylan’a Ferit Aktuğ can veriyor. Dizide kızlarla aynı liseden arkadaşları ve Pelin’in eşidir. Lisedeyken de Oya’nın sevgilisiydi. Çok yakışıklıdır ve Pelin’le iç güveysi olacağını bile bile evlenmiştir. Pelin’i her an aldatabilir hafif bir adam güvenilmez.

Ferit Aktuğ Kimdir? 1978 doğumludur. Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat mezunudur. Koçum Benim, Kampüsistan, Haziran Gecesi, 29-30, Kavak Yelleri, Aramızda Kalsın, Kördüğüm, En Uzun Yüzyıl dizilerinde rol aldı.

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin erkek oyuncularından birisi de Mehmet. Mehmeti Yıldıray Şahinler canlandırıyor. Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Mehmet Arzunun kocasıdır. Arzu’yu plates ve spor hocası olan Burcu ile aldatıyor. Zaafları olan ve Burcu ile olan ilişkisinde onun oyuncağı olur. Kolaylıkla yalan söyleyen basit bir erkek tiplemesidir.

Dizi de Mehmet’in genç sevgilisini canlandırmaktadır. Yoga ve spor eğitmeni olarak çalışmaktadır. Ama akıllı bir kadındır ve Mehmeti parmağında oynatır. Detaylar için aşağıki linki ziyaret edebilirsiniz.

MEHMETİN SEVGİLİSİ PLATES HOCASI BURCU KİMDİR BİLGİLERİ RESİMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ…

 

UFAK TEFEK CİNAYETLER DİZİSİNİN OYUNCULARINI SİZLERLE PAYLAŞTIK. EKRANDA GÖRDÜĞÜNÜZ KONUMUZDA OLMAYAN OYUNCU VARSA YORUMA YAZABİLİRSİNİZ. SİZLER İÇİN BİLGİLERİNİ PAYLAŞACAĞIZ. NE DİYORSUNUZ BU KADRODAN İYİ BİR DİZİ ÇIKMAZ MI? REYTİNGLERDE İLK SIRALARDA OLMAZ MI? YORUMA YAZINIZ…

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ufak Tefek Cinayetler Oyuncuları Kim Hangi Rolde İsimleri Karakterleri (5 Yorum)

  1. Benim favorilerim. 1. Sırada merve 2. Sırada arzu superler. Merve mimikleri çok guzel kullaniyor. Arzu ise yabancı oyuncular gibi çok yakışıyor rolüne.

  2. bu dizide bire bir uyarlama filmden adını hatırlamıyorum kızım ilk bölümünü çok beğendi
    iyi seyredilir rakip kanalda olan dizi etkilemezse

Etiketler: Eklenme Tarihi: 24 Ekim 2017