Ufak Tefek Cinayetler Serhanın Avukatı Ceren Kimdir?

Ufak Tefek Cinayetler Serhanın Avukatı Ceren Kimdir? Ufak Tefek Cinayetler dizisine önceki bölümde Şükran Ovalı konuk oyuncu olarak katıldı. Dizide apayrı bir renk katan Şükran Ovalı’dan sonra diziye yeni bir isim daha dahil oluyor. Ufak Tefek Cinayetler dizisine katılan sürpriz konuk oynuncu Kimdir?

Ufak Tefek Cinayetler dizisi Ay Yapım yapımcılığında ekrana gelirken başrollerini Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Mert Fırat, Osman Sonant, Bade İşçil, Yıldıray Şahinler, Ferit Aktuğ, Usman Çakır ve Duygu Sarışın paylaşıyor. Ufak Tefek Cinayetler dizisi 44. bölümünde yeni bir oyunu görülecek ekranlarda.

Ufak Tefek Cinayetler dizisi yeni bölümünde Serhan’ın avukatı Ceren rolü ile Hazal Türesan konuk olacak. Hazal Türesan Kimdir? Biz Hazal Türesan’ı daha önce hangi dizide izledik? Bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.
Hazal Türesan 1985 yılında Ankarada dünyaya geldi. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü’nde eğitim aldı. İlk oyunculuk deneyimini 2008 yılında rol aldığı Unutma Beni dizisi ile yaptı. Sonrasında Tatlı İntikam, Kara Para Aşk, Yeniden Başla ve Deniz Yıldızı dizilerinde rol almıştır.
Star Tv ekranlarında yayınlanan Nazan Kesal ve Deniz Baysal’ın başrollerini paylaştığı Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde rol aldı.

Hazal Türesan son olarak Türkiyenin ilk vampir dizisi olan Yaşamayanlar dizisinde rol aldı. Hazal Türesan tam bir tiyatro tutkunudur. Tiyatroda aldığı eğitimlerin ardından bu alanda tiyatrolarda rol almış ve yeteneğini sergilemiştir.

Ufak Tefek Cinayetler dizisi yeni bölümüne konuk olan Serhan’ın Avukatı Ceren rolünü de Hazal Türesan canlandıracak. Serhan’ın avukatı olarak dizide bir kaç yer alması bekleniyor. Ufak Tefek Cinayetler dizisi yeni bölümüyle Salı 20.00’de Star’da ekranlarda.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 29 Kasım 2018