Ufak Tefek Cinayetler Serhanın Gençliğini Oynayan Kim Gerçek Adı Bilgileri

Ufak Tefek Cinayetler Serhanın Gençliğini Oynayan Kim Gerçek Adı Bilgileri… Ufak Tefek Cinayetler dizisinde başrol oyuncusu olan 4 oyuncunun gençlik yıllarını izlemiştik. Oya, Merve, Pelin ve Arzu’nun lisedeki hallerini görmüştük. Oya’ya kurdukları tuzağı izlerken hepsinin gençlik yıllarını izledik ve hepsi de çok benziyordu şimdiki haline. Gerçekten benzeyen oyuncular tercih edilmiş.

Ufak Tefek Cinayetler dizisi çok beğenildi. Reytinglerde ilk sıraları alıyor her zaman. Çünkü ilk bölümlerde karmaşık bir yapısı var gibi görünürken bölümler ilerledikçe sorular cevaplanmaya başladı. Bu da izlenmesini artırdı diye düşünüyoruz. Ufak Tefek Cinayetler dizisine yeni bir oyuncu dahil oluyor. Serhanın gençliğini canlandıracak bir oyuncu. Serhanın gençliğini Efekan Can canlandıracaktır.

Serhan hapise Mervenin abisinin yaptığı dolandırıcılık yüzünden girdi. Hapisteyken gözünün önüne gençlik yılları geliyor. Bu gençlik yıllarını da oynayacak isim Efekan Can oluyor. Efekan Can Kimdir? 1994 yılı doğumludur. Bilecik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden mezun oldu. Socia ajansına kayıtlıdır. İstanbul Üniversitesinde yüksek Lisans yapmıştır.

Atölye Craft’ta oyunculuk eğitimi aldı. Ekranda ilk macerası Ufak Tefek Cinayetler dizisi ile olacak. Yakışıklı oyuncunun sevgilisi de var. İnstagram hesabı da efekancann. 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.