Ufak Tefek Cinayetler Tunç Kimdir? Pelin’in sevgilisi Tunç Öğretmen Hakkında Bilgiler

Ufak Tefek Cinayetler yeni bölümde Pelin ve Tunç öğretmenin yakınlaşması çok dikkat çekti. Yeni bölüm fragmanında Pelin ve Tunç arasında neler olacak Tunç Öğretmen ile Pelin arasındaki bu yakınlaşma aşka mı dönüşecek? Dizide Tunç öğretmene hayat veren Cihan Yenici hakkında merak edilen tüm bilgileri buradan sizlere sunacağız.

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde son bölümlerde Pelin sık sık Tunç ile karşılaşmaya başlar. Aralarındaki muhabbet bir süre sonra yeni bir aşka doğru adım adım ilerlemeye başlar. Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Bade İşçil’in canlandırdığı Pelin karakteri ile Cihan Yenicinin oynadığı Tunç Öğretmen rolü gittikçe birbirine doğru yakınlaşır ve ikili arasında bir aşk ortaya çıkar.

Aslında Tunç öğretmen dizide yeni değil, taa 4.bölümde girmişti ancak yeni farkedilmeye başlandı. Mamafih Tunç Hoca’nın zaten önceden beri Pelin’e bir ilgisi alakası vardı ancak Pelin ona pek takılmıyor yüz ve taviz vermiyordu. Ancak 12.bölümde işler değişmeye başladı. Pelin’in Tunç Hoca‘ya sarılıp ağlaması ile işler değişmeye başladı. Dönüp yüzüne bakmadığı Tunç hoca ile Pelin arasındaki elektriklenme dikkatlerden kaçmadı.

Hal böyle olunca Tunç hoca kimdir adı soyadı nedir hayatı hakkında bilgiler merak edilmeye başlandı.. Pelin Tunç Hoca’ya bu denli yaklaşınca daha çok merak edilir oldu. Ve herkes Tunç Hoca‘nın kim olduğunu merak ederek araştırmaya başlayınca bizde bu meraklı kitleye Tunç Hoca hakkında bilgiler verelim istedik.

Cihan Yenici Kimdir? 1983 yılında doğmuştur. İstanbul Üniversitesinde Fizik Bölümü’nde eğitim almıştır. Günlük hayatta gitar çalan ve üniversite yıllarında Hijack adlı müzik grubunu kuran Cihan Yenici, barlarda sahne almıştır. Tv de ise ilk olarak Kavak Yelleri dizisinde rol almıştır.

2003 yılında “Lise Defteri”, 2004 yılında “Bir Dilim Aşk”ta rol aldı. Cihan Yenici Son olarak 2015 yılında da Kaçak Gelinler dizisinde oynamıştır. Ufak tefek Cinayetlerde Tunç Hoca olarak karşımıza çıktı. Kendisine başarılar diliyoruz.. Sizde Ufak Tefek Cinayetler Tunç Kimdir? Pelin’in sevgilisi Tunç Öğretmen Hakkında Bilgiler şimdilik bu kadar yeni bilgiler geldikçe konumuzu güncelleyeceğiz. Sizde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz..

İşte Tunç ile Pelinin yakın temas kurduğu Son Fragman:

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.