Ufak Tefek Cinayetler Yeni Sezonda Gelen Ayrılan Oyuncular Kimler?

Star tv de salı akşamları yayınlanan ve oldukça ilgi gören dizilerden birisi olan ve yeni 2. sezonda kaldığı yerden devam edecek olan Ufak Tefek Cinayetler Yeni Sezonda Gelen Ayrılan Oyuncular Kimler? merak edenler ve diziden kimlerin ayrıldığı yeni giren oyuncuların kimler olduğunu bu konuda sizlere sunmaya çalışacağız..

Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği Ufak Tefek Cinayetler dizisi Yeni 2. Sezonda kadrosunu güçlendirmek ve yeni isimleri ön plana çıkarmak istiyor. Dizinin yönetmenliğini Ali Bilgin’in yaptığı ve senaryosunu Meriç Acemi’nin kaleme aldığı sevilen diziye takviye oyuncular ile kadronun zenginleşmesi ve sezon sonuna dek devam etmesi planlanan diziye yeni bir oyuncu dahil oldu.

Ufak Tefek Cinayetler Yeni Sezonda yeni gelen giren oyuncular: Başrollerinde,Aslıhan Gürbüz,Gökçe Bahadır,Mert Fırat,Bade İşçil,Ferit Aktuğ,Tülin Özen ve Yıldıray Şahinler gibi isimlerin yer aldığı ve salı günleri reytinglerde çok iyi işler çıkaran diziye, son olarak Masum Değiliz dizisinde rol alan ve oldukça iyi bir oyunculuk yeteneğine sahip olan Ushan Çakır dahil oldu.

Ufak Tefek Cinayetler Yeni 2. Sezonda Gelen katılan Yeni Oyuncular

Ushan Çakır Kimdir Ufak Tefek Cinayetlerde hangi rolde oynayacak? 23 Mayıs 1984 tarihinde İzmir’in Karşıyaka ilçesinde doğan oyuncu, kariyerine ilk olarak Atv de yayınlanan Belalı Baldız dizisindeki rolü ile adım attı. Bu projenin ardından Dedemin İnsanları sinema filminde yer almıştır.

Ufak Tefek Cinayetler Yeni 2. Sezonda Gelen katılan Yeni Oyuncular

Ushan Çakır daha sonra yer aldığı projeler ise kısaca şöyledir: Uzun Hikaye, Leyla ile Mecnun, 20 Dakika, Kurt Seyit ve Şura, Kara Ekmek ve Muhteşem Yüzyıl Kösem dizilerinde başarı ile oynamıştır. En Son dizisi ise Kara Yazı’da rol almıştır. Ushan Çakırın rol alacağı ve dizide hangi karakteri canlandıracağı henüz belli olmayan “Ufak Tefek Cinayetler” yeni sezonuyla Eylül 2018 de Star tv de..

Ufak Tefek Cinayetler Emre Çelen Kimdir?

Ufak Tefek Cinayetlerden Yeni 2. Sezonda Ayrılan giden Oyuncular

Özlem Tokaslan ufak tefek cinayetlerden ayrıldı

Özlem Tokaslan: Ufak Tefek Cinayetlerden ayrılan oyuncu Özlem Tokaslan İlk kez dizinin 5. bölümünde kadroya dahil olmuştu. Özlem Tokaslan, aralarda konuk oyuncu olarak yapımda yer almaya devam ediyordu. Tokaslan yeni dizisi Erkenci Kuş ile ekranlara gelecek.

Ufak Tefek Cinayetler Yeni Sezonda Gelen Ayrılan Oyuncular Kimler? zamanla yazmaya ve tüm oyuncuları bilgilerinize sunmaya devam edeceğiz. Yeni sezondan beklentilerinizi aşağı yazabilirsiniz..

Ushan Çakır;Star tv’nin sevilen dizisi UFAK TEFEK CINAYETLER’in 2.sezon kadrosuna dahil oldu, ondan sonra gelecek olan yeni oyuncuları da buradan yazacağız.

Ufak Tefek Cinayetlere Yeni Sezon katılan oyuncular

Star TV’nin sevilen dizisi Ufak Tefek Cinayetler 2. sezona sürprizlerle giriyor. Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, başrollerini Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen, Bade İşçil, Mert Fırat, Ferit Aktuğ ve Yıldıray Şahinler’in paylaştığı yapımın yeni sezonunda başarılı oyuncu Osman Sonant et imparatoru, “EL TURCO” lakaplı, çok zengin, çekici ve bir o kadar da gizemli bir adam olan ‘Kerim Adil Sağlam’a hayat verecek.

Ufak Tefek Cinayetler Kerim Adil SağlamSarmaşık’a gelerek Merve’nin kraliçeliğinde devam edip giden düzeni toptan değiştirip, alt üst edecek olan Kerim hikayede büyük sürprizlere gebe olacak.

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi Zafer Diper Ekrem Bey rolü karakteri kimdir?

Zafer Diper kimdir? Ufak Tefek Cinayetler dizisine katılan Zafer Diper Ekrem Bey rolüyle karşımıza çıkıyor. 2014 yılında yayınlanan Cinayet dizisinde yer almıştır.

Ekrem bey Pelin’in babası. Pelin’i bu zamana kadar hep korudu. Parası ile tüm sorunları çözdü ancak artık hiç bir şey eskisi gibi değil. Merve Pelin’in başına dertler açacak ve babası buna engel olamayacak. Ekrem Bey zengin ve Serhanında ortağıdır.

Ufak Tefek Cinayetler, yeni bölümleriyle 19 Eylül’de Star’da!

Ufak Tefek Cinayetlerden Yeni 2. Sezon tanıtım fragmanı çıktı..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 8 Ağustos 2018