Uğur Arslan ve Seda Sayan Neden Birlikte Program Yapmıyor Uğur Arslan Neden Yok

Uğur Arslan ve Seda Sayan Neden Birlikte Program Yapmıyor Uğur Arslan Neden Yok.. Seda Sayan ve Uğur Arslan yıllardır Show tv de evlilik programı sunuyorlardı. Ancak Show tv yeni bir program fragmanı yayınladı .Fragmanda sadece Seda Sayan var. Programın adı da Seda Sayan’la.

Seda Sayan’la 8 ocak pazartesiden itibaren yayınlanacak. Peki programda Uğur Arslan neden yok? Uğur Arslanla birlikte evlilik ve kayıp arama programı sunan Seda Sayan bu sefer tek başına program sunmaya hazırlanıyor. Ama neden Uğur Arslan programda yer almıyor? Yıllardır birlikte olan Seda Sayan ve Uğur Arslan neden yolları ayırdı? Bu soru merak konusu oldu.

Seda Sayan ve Uğur Arslan programı da bıraktı. Uğur Arslan başka bir alanda program yapar mı bilmiyorum ancak Seda Sayan bir hafta aradan sonra yeni programı ile ekrana dönüyor. Seda Sayanın sunduğu programın ilk konukları da açıklandı bile.

Seda Sayan programı pazartesi günü başlıyor ve ilk konukları Gülben Ergen, Demet Akalın ve Okan Kurt. Gülben Ergen uzun zamandır canlı yayınlara çıkmıyor. Özel hayatı ile ilgili tüm bilinmeyenleri Seda Sayan’a arkadaşça anlatıyor. Demet Akalın ve Okan Kurt’ta ekranların en sevilen çifti.. Seda Sayanın programı bu sefer sohbet ve ünlü konukları ağırlayan bir gündüz kuşağı programı olacak. Bu şekilde reytingleri nasıl olur göreceğiz. Çünkü çok tutmadı malesef Artık Susma ve Seda Uğurla programı. Bu sefer format değiştirmeye karar verdiler.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Uğur Arslan ve Seda Sayan Neden Birlikte Program Yapmıyor Uğur Arslan Neden Yok (7 Yorum)

  1. Seda uğuru çok güzel kullandı evlilik programıyla uğrun yanında tv ye giriş yaptı sonra uğru sattı songül karliya yaptığının aynısını sedadan gördü bence allahın sopası yok..

  2. Sedanın ve diğerlerinin programları artık kabak tadı verdi.Biraksın evlerinde otursunlar yok esra erol yok seda seren serengil gına geldi..

  3. Çok isabetli bir karar olmuş çünkü uğur Arslan seda sayanın yanında zayıf kalıyordu

  4. ben onlari hep bir arada gordum.simdi Seda tek olunca alismak zaman alir.Ugur Arslani cok seviyorum

Eklenme Tarihi: 3 Ocak 2018