Uğur’la Fenomen Avı Başvuru Şartları Katılım Formu Telefon WhatsApp Hattı

Seda Sayan ve Uğur Arslan şimdide Fenomen olmak isteyenlere yeni bir fırsat sunacakları yeni yarışma programı Fenomen Avına başladılar. Uğur’la Fenomen Avı Başvuru Şartları Katılım için Telefon WhatsApp Hattı iletişim ve tüm gerekli şartları buradan sizlere sunmak istiyoruz.

Show tv ekranlarında 8 Ocak Pazartesi gününden itibaren başlayacak olan Uğur’la Fenomen Avı Başvuru Yap Katılım Talep Formu Doldur (İletişim) için bu sayfayı sizlere sunmaktan ve sizlere yardımcı olmaktan gurur duyarız. Bu sayfada ne gibi yetenekleriniz var Fenomen olmak için hangi kriterler aranıyor canlı yayın için gerekli şartlar neler onlardan bahsedeceğiz.

Uğur’la Fenomen Avı formatı nasıl? Herhangi bir konuda alanda en iyi siz misiniz ? “fenomen benim” diyorsanız sizlere şöhretin ve paranın kapılarını Uğur Arslan açıyor. Gizli kalmış yetenekleri gün yüzüne çıkarmakla kalmıyor, Onları şan ve şöhrete de kavuşturup parayla ödüllendiriyor. Türkiye’nin fenomenleri burada keşfediliyor. Uğur Arslan sesine, yeteneğine, becerisine güvenenleri ekranla buluşturuyor.

Uğur’la Fenomen Avı Başvuru Şartları Katılım Formu Telefon WhatsApp Hattı.. Uğur ile Fenomen Avına Kimler Başvuru Yapabilir?

1- Öncelikle Ses alanında yarışmak ve herkesten daha iyi bir sesim var yada çok güzel şarkı söylerim belkide albüm yapmak isterim gibi düşünceleriniz var ve sesinize de güveniyorsanız mutlaka Uğur’la Fenomen Avı Başvuru Yapın.

2- Çok özel bir yeteneğiniz mi var? Yetenek sizsiniz tarzında özel gösteri veya kabiliyetimi sergilerim mi diyorsunuz? O zaman hemen Uğur’la Fenomen Avı Başvuru katılım formunu doldurun..

3-Becerikli ve sıradışı maharetleriniz mi var, mesela çok güzel yemek yaparım yada bisikletle gösteri yapabilirim, parmağımın ucunda yürüyüp ters takla atabilirim … gibi beceri gerektiren işleri yapıyorsanız Uğur’la Fenomen Avı Başvuru Katılım formunu hemen doldurup show tv de yayınlanan bu Fenomen olma hayalinize bir adım daha yaklaşmaya ne dersiniz..

Peki bunlardan biri veya birkaçı sizde var ama Uğur’la Fenomen Avı Başvuru Nasıl yapılacak ne şartlar var kimler fenomen avına gelebilir? Öncelikle şart şurt yok, herkes başvuru yapabilir. Başvuru için öncelikle formu doldurmanız yeterli.

Uğur’la Fenomen Avı Başvuru Katılım için gerekli form için TIKLAYIN

SHOW TV ve Global Medya’nın ortaklaşa yapımcılığını yaptığı yarışmaya Uğurla Fenomen Avı yarışmasına Yeteneğine, sesine güvenenler bu numaradan irtibat kurabilir; 0549 214 10 10 

Uğur’la Fenomen Avı için Tanıtım Fragmanı

YORUMLAR

  1. Gitarla kendini kaybeden adam z

  2. Nasil basvuru yapabiirim bulamadim yardimci olur musunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.