Ünlü Oyuncuların Boy ve Kiloları (2021)

dizi oyunculari kilo boy

Sizler için farklı bir liste hazırlamaya karar verdik her gün sitemize onlarca arama bazı oyuncuların kilo ve boyları ile ilgili bizde bu konuyla alakalı daha yararlı bir içerik hazırlamayı ve bu listeyi sürekli güncel tutmayı düşünüyoruz. İşte gündemdeki ve gündemden hiç Düşmeyen dizi oyuncularının boy ve kiloları.

Burcu Özberk Kaç Kilo Boyu Kaç

Güzel oyuncu en son olarak Aşk Mantık İntikam dizisinde başrol oyuncusu olarak rol alıyor. Güzel oyuncu Burcu Özberk 1,62 Boyunda, 53 Kilogram ve yay burcudur.

Burcu Biricik Boyu ve Yaşı Kaç Kilo

Son dönemin en başarılı ve en çok konuşulan isimlerinden biri Burcu Biricik Camda ki Kız dizisinde ki muhteşem performansı sayesinde belkide kariyerinin zirvesinde yer alıyor. Burcu Biricik 1,70 boyunda, ve 53 kilogram ağırlığında ve Boğa burcunda.

Ayça Ayşin Turan Kaç Kilo ve Boyu Kaç

Star TV ekranlarında başlayan Ada Masalı isimli dizide baş rol oyuncusu olarak karşımıza çıkan güzel oyuncu Ayça Ayşin Turan 1.67 boyunda ve 47 kilogram ağırlığında.

Bensu Soral Kilosu ve Boyu

Show TV ekranlarında başlayan Cam Tavanlar dizisinde başrol oyunculuğunu üstlenen başarlı oyuncu Bensu Soral 1.62 metre boyunda ve 54 kilodur

Şeyma Subaşı Kilo ve Boy Özellikleri

Acun Ilıcalının eski eşi ve sosyal medya’da her zaman konuşulmayı başaran Şeyma Subaşı 1.74 metre boyunda, Kilosu ise 51, 02.07.1990 doğumlu olan Şeyma Subaşı yengeç burcu.

Kubilay Aka Kilosu ve Boyu Kaç

Show Tv ekranlarında Cam Tavanlar dizisinde Bensu Soral’ın baş rol arkadaşı olan Kubilay Aka 1.83 metre boyunda, Kilosu ise 77

Görkem Sevindik kilosu ve Boyu

Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan başka bir dizi olan Kahraman Babam isimli dizinin Başrol oyuncusu olan Görkem Sevindik’in kilosu 75, boyu ise 1.86 metre uzunluğundadır.

Hande Subaşı Kilosu ve Boyu Kaç

Daha önce Elvada Rumeli dizinsinde izleme fırsatı bulduğumuz Hande Subaşı Baht Oyunu dizisi ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Güzel oyuncunun boyu 1.80, kilosu ise 68kg.  Hande Subaşı 1981 Ankara doğumlu.

Deniz Işın Kilosu ve Boyu

Kemik bir izleyici kitlesi olan Leyla ile Mecnun dizisi EXXEN platformunda tekrar yayınlanmaya başlayacak ve dizinin yeni Leylası Deniz Işın olacak güzel oyuncunun boyu 169cm kilosu ise 54kg. daha önce Sefirin Kızı isimli dizide rol alan oyuncunun Leyla performansı büyük bir merak ile bekleniyor.

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Exit mobile version