Unutma Beni Dizisi Yeni Sezonda Yeniden başlayacak mı? 2017-2018 Sezonu

Akıllarda iz bırakan bir dizi oldu Unutma Beni. Uzun yıllar ekrana gelen günlük dizi rekor kırdığı için büyük bir hayran kitlesine ulaştı. Daha sonra final yapan dizinin fanları daha iyi bir dizi bulamadıkları için Unutma Beni dizisinin yeniden başlama ihtimalini öğrenmek ve bu konuda bilgi sahibi olmak istiyorlar.

Unutma Beni Dizisi Yeni Sezonda Yeniden başlayacak mı? Dizimizin bu derece sevilmiş ve uzun süre devam etmiş olmasından dolayı hayranlarının tekrar başlamasını talep etmeleri oldukça doğal. Ancak yeniden başlar mı sorusu oldukça zor görünüyor. Öncelikle neden zor olduğunu sizlere açıklamak istiyorum müsadenizle.

Unutma Beni Dizisi oyuncuları şimdi her biri farklı dizi ve projelerde rol alıyorlar. Didem Özkavukçu ve Osman Karakoç gibi başrol oyuncuları farklı proje ve dizilerde rol alsalar da şimdilik bir dizileri yok. Başrol oyuncuları boş dururken dizinin fanları da onları biraraya getirmenin telaşına düştü. Acaba dizi yeniden başlar mı diye..

Didem Özkavukçu ve Osman Karakoç’un başrolde oynadıkları Unutma Beni Dizisi Yeni Sezonda 2017-2018 Yeniden başlayacak mı? kaldığı yerden yeniden başlayacak mı henüz yapımcıdan bir haber yok, ancak eğer yapım şirketi dizi yeniden başlasın derse her an başlayabilir. Ayrıca Fox tv de ekrana gelen Esaretim sensin gibi önemli bir günlük dizinin tutmamış ve kısa sürede bitmiş olması Unutma beni dizisini yeniden gündeme gelmesine neden oldu.

Böylesine uzun soluklu bir dizinin yeniden başlaması ve hayranlarını mutlu etmesi dizi severler tarafından bekleniyor. Bizde yapımcıya sesleniyoruz; Lütfen izleyicinin sesini duyun, yeniden başlama ihtimali varsa bu müjdeyi izleyicilerimize ilk dizihaberi.tv sitesinden vermek isteriz. Ne dersiniz? Unutma Beni dizisi yeniden başlamalı mı? Yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz..

YORUMLAR

 1. Hicbir diziden bu dizideki gibi tat alamadim çok özledim

 2. 6 senedir hiç kaçırmadan seyrediyorum bence tekrar başlasın lütfen

 3. hercaide oynayan elif karakter koyun o.tutar.

 4. Umarım Eylül’de tekrar devam eder

 5. O kadar çok özledim ki gerçekten lütfen başlasın

 6. unutma beni biraz sıkıcı oluyor ama ben çok seviyorum çok güzel bir dizi bence başlasın

 7. ben unutma beni yi severek ve begenerek izliyordum çok seviyorum tekrar başalsın bakacagım ben zaten 1702 inci bölümünü 9 yada 10 kere izledim tekrar başlasın

 8. Niye baslatmiyorsunuz gerçekten

 9. yani başlasın yeniden.

 10. Bir zahmet artık başlatın

 11. Allah Allah yaa neden baslamiyor

 12. Lütfen başlatın artık yaa çok özledik dizimizi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.