Utanmazlar Dizisi Oyuncu Kadrosu Tam Liste (Hazal Kaya ve Burak Deniz)

Uzun süredir ekranlardan uzak olan ve çekeceği dizi uzun süredir merak konusu olmaya devam eden Hazal Kaya önce Çağatay Ulusoy ile yeni projede biraraya gelecek haberlerini yalanlamıştı. Ancak son gelen haberlere göre Hazal Kaya ve Burak Denizin başrollerinde oynayacağı Utanmazlar Dizisi Amerikan Shameles dizisinin Türk versiyonu olacakmış.

Bizde sizler için Utanmazlar Dizisi Oyuncu Kadrosu Tam Listesini oyuncuların kimler olduğunu rolleri karakterleri  tek tek yazarak dizi ile ilgili tüm bilgileri sunmaya çalışacağız dizihaberi.tv olarak. Öncelikle Utanmazlar Dizisi Oyuncu Kadrosu Tam Listesine bakacak olursak Hazal Kaya ve Burak Deniz isimlerinden başka Musa Uzunlar Serkan Çayoğlu ve Seren Şirince gibi önemli isimleri de görmek bizi oldukça sevindirdi.

Bildiğiniz üzere dizi kadrosu ne kadar sağlam ve güçlü ise yapım da o denli uzun vadeli oluyor genelde. Eğer yapımcı diziyi uzatıp gevşetmez ise oldukça güzel aksiyon dolu bir yapım aşk ihtiras macera dolu bir üçgende bizlerin ilgisine ve seyrine bırakılacak. Şimdi kısaca Utanmazlar Dizisi Oyuncu Kadrosundaki oyuncuların kimler olduğuna bakalım..

Utanmazlar Dizisi Oyuncu Kadrosunda kimler var işte oyuncular: 

Hazal Kaya: 1990 yılında İstanbulda doğan ünlü oyuncu Hazal Kaya Bilgi üniversitesinden mezun olup oyunculuk dersleri almaya başlamıştır. En önemli dizisi Adını Feriha Koydum dizisinde Çağatay Ulusoy ile gerçekten önemli bir başarı sağlayıp tüm Türkiye’de kendini tanıtmıştır. Daha sonra Acemi Cadı, Aşk-ı Memnu, Behzat Ç ve Maral gibi dizilerde de başrolde oynamıştır.

Burak Deniz: 20 Ekim 1989 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. En son olarak Aşk Laftan Anlamaz dizisinde Hande Erçel ile oldukça uyumlu ve güzel bir dizide başrol oynayarak kendini ispatlamış ve şöhret basamaklarını hızla tırmanmıştır. 

Musa Uzunlar: 1959 yılında Antalya doğumlu olan Musa Uzunlar oldukça deneyimli ve kaliteli oyunculuk çıkaran usta bir isimdir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarını bitirdikten sonra farklı mesleklerde görev alsa da zaman zaman yaptığı oyunculuklarda oldukça başarılı olmuştur. En son oynadığı Poyraz Karayel dizisinde ve öncesindeki Kurtlar Vadisi Pusu dizinde İskender Büyük rolleri ile ustalığını ispatlamıştır.

Serkan Çayoğlu: 1987 yılında Almanyada doğan Serkan Çayoğlu çeşitli ajanslarda manken ve aynı zamanda oyunculuk yapmıştır. Kiraz mevsimi dizisi ile kendini tanıtan ve en son olarak Hayatımın Aşkı dizisinde rol alan yakışıklı oyuncu bakalım 2017-2018 yılında yeni dizisinde nasıl bir rol üstlenecek izleyip göreceğiz.

Seren Şirince: 1990 yılında İzmir ilimizde doğan Seren Şirince oldukça başarılı bir dizi oyuncusudur. Aşk Emek İster, İlişki Durumu Karışık, İlişki Durumu Evli gibi dizilerde rol almış olan oyuncumuz Utanmazlar dizisinde bakalım nasıl bir rolle karşımıza çıkacak.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.