Uysallar Dizisi Hangi Kanalda? Kim oyunuyor?

uysallar netflix 2

Başarılı yönetmen Onur Saylak’ın yeni dizisi Uysallar dizisinin hazırlıkları devam ediyor. Netflix’te yayınlanacak olan dizinin oyuncu kadrosu ise adeta yıldızlar geçidi. Ünlü yönetmen daha önce Şahsiyet dizisi ile büyük bir ses getirmişti. Dizi pek çok ödül kazandı ve kimilerine göre en iyi Türk dizilerinden biri olarak görülüyor. Bu yapımda Haluk Bilginer muazzam bir oyunculuk performansı sergilemişti. Ayrıca yönetmenin Daha isimli dizisi de yine aynı şekilde uluslar arası çapta büyük ses getirmiş ve pek çok ödül almayı başarmıştı. Her yeni projesinde seyirciler büyük beklenti içine giriyor ve bir şekilde bu beklentileri karşılamayı başarıyor.

Onur Saylak’ı en son televizyonda Babil isimli dizinin oyuncu kadrosunda görmüştük. Şimdi de Hakan Günday’ın senaristliğini üstlendiği Uysallar dizisinin yönetmenliğini yapacak.

Uysallar Dizisi Hangi Konuda

Dizide ailesinden gizli bir şekilde punk hayatı sürdüren bir adamın hikayesi anlatılıyor. Bir mimar olan Oktay Uysal evlidir ve iki çocuk babasıdır. Eşi ve çocukları ile birlikte babasıyla beraber yaşamını sürdürmektedir. Oktay bir şekilde ailesinde gizli bir yaşam sürerken, ailesi de onun arkasından birtakım gizli işler çevirmektedir. Dizi bir anlamda aile ilişkilerini farklı bir şekilde ele alacak. Her birimizin kendi içinde gizlediği, hatta en yakınlarına bile anlatmadığı gerçekler vardır. Kişi en yakın gördüğü kişilere eşine hatta ailesine bile bunu anlatamadığında kendi içinde birtakım çözümler bulmaya çalışır. Bunun için de kendi içinde büyük bir mücadele vermenin yanı sıra ailesiyle de mücadele içine girer. Bazı durumlarda kişinin kendi olması sanıldığı kadar da kolay değildir. Kültür ve çocukluktan itibaren gelen bastırılma duygusu tüm bunları körükleyebilir. Uysallar dizisinin konusundan az çok anlaşılacağı gibi dizi bu tarz sorunlara odaklanacak ve konu hakkında bizlere farklı bir perspektif sunacak. Oyuncu kadrosu, senaristi ve yönetmeni düşündüğümüzde ortaya gerçekten de ilginç bir dizi çıkacak gibi görünüyor.

Uysallar Dizisinde Kimler Oynuyor?

Haluk Bilginer

Bugüne kadar oynadığı pek çok film ve dizi ile ne kadar başarılı bir oyuncu olduğunu kanıtlayan ve bunu da almış olduğu uluslar arası çaptaki ödüllerle kanıtlayan Haluk Bilginer de filmin oyuncu kadrosunda. Usta aktör daha önce de Şahsiyet dizisi ile Onur Saylak ile çalışmıştı.

Ayrıca ünlü aktör 47. UluslararasıEmmy Ödülleri’nde En İyi Erkek Oyuncu dalında ödül kazanmayı da başarmıştı. Ünlü oyuncunun rol aldığı en dikkat çeken yapımlar ise; Şahsiyet, Masum, Ezel, Kış Uykusu, Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü?, Neredesin Firuze ve Masumiyet’tir.

Uğur Yücel

Bugüne kadar pek çok ödül kazanan ve birçok başarılı yapımda rol alan usta aktör Uğur Yücel de dizinin oyuncu kadrosunda yer alan isimlerden biri. Ünlü oyuncunun yer aldığı dikkat çeken yapımlar ise; Muhsin Bey, Selamsız Bandosu, Hırsız Polis, Yazı Tura, Ejder Kapanı ve Eşkıya’dır.

Songül Öden

Bugüne kadar pek çok sinema filmi, dizi ve tiyatroda oynayan başarılı aktris oynadığı pek çok yapımla da onlarca ödül kazanmayı başardı. Oynadığı her rolün hakkını veren güzel oyuncu da Uysallar dizisinin kadrosuna dahil oldu. Ünlü aktristin dikkat çeken yapımları arasında; Umutsuz Ev Kadınları, Gümüş, Fi ve Şeref Bey bulunuyor.

Öner Erkan

Özellikle son dönemde dört sezon boyunca içinde yer almış olduğu Çukur dizisi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran ünlü oyuncu en son Bir Başkadır dizisinde yer almıştı. Oynadığı her yapımda ne kadar kaliteli bir oyuncu olduğunu gösteren usta oyuncu da dizinin oyuncu kadrosunda.

Uysallar Dizisi Nerede Yayınlanacak?

Uysallar dizisi Netflix platformunda yayınlanacak. Ancak henüz dizinin yayın tarihi belli değil. Gelişmeler yaşandıkça bunları sizlerle paylaşmaya d

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Exit mobile version