Uzun yıllar spor yazarlığı’da yapmış Can Bartu hangi iki spor dalında Türkiye milli takımlarında yer almış bir sporcudur?

Uzun yıllar spor yazarlığı’da yapmış Can Bartu hangi iki spor dalında Türkiye milli takımlarında yer almış bir sporcudur? sorusunun cevabı. Kim Milyoner Olmak İster 12 Ekim 2019 tarihli Kenan İmirzalıoğlu‘nun sunduğu yarışma her Cumartesi günü saat 20:00’da ATV Ekranlarında! Bugün 1 Milyon için yarışacak yarışmacı Denizli’den Hatice Kuzu.

Dünyanın en çok seyredilen ve kazandıran yarışma programı ATV ekranlarında devam ediyor!

Yarışmada toplam 12 soru yer alıyor. Toplam Ödülün 1 Milyon TL olduğu Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında bu on iki soruyu yanıtlamak için size 4 joker hakkı sunuluyor. Ayrıca 2 barajınız var. Baraj sorularını doğru yanıtladığınızda o ana kadar kazandığınız ödül her halukarda sizin oluyor. 12. soruyu da doğru yanıtlarsanız 1 Milyon TL’nin sahibi oluyorsunuz!

Uzun yıllar spor yazarlığı'da yapmış Can Bartu hangi iki spor dalında Türkiye milli takımlarında yer almış bir sporcudur?

 

Kim Milyoner Olmak İster Sorusu ve Cevabı (12 Ekim 2019):

Uzun yıllar spor yazarlığı’da yapmış Can Bartu hangi iki spor dalında Türkiye milli takımlarında yer almış bir sporcudur??

  • Tenis ve Yüzme
  • Yüzme ve Futbol
  • Futbol ve Basketbol
  • Baketbol ve Tenis

 

Doğru Cevap: Futbol ve Basketbol

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formu ve Katılım Şartları

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.