Vahe ile Evdeki Mutluluk Başvuru Katılım Formu Şartları İletişim Hattı (Star Tv) - Dizi Haberleri ve Özetleri

Vahe ile Evdeki Mutluluk Başvuru Katılım Formu Şartları İletişim Hattı (Star Tv)

Merak ettiğiniz Vahe ile Evdeki Mutluluk Başvuru Katılım Formu Şartları İletişim Hattı (Star Tv) konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle hoş geldiniz.

Star Tv Vahe ile Evdeki Mutluluk Programına Katılım Formu

Vahe Kılıçarslan’ın hazırlayıp sunduğu ‘Vahe ile Evdeki Mutluluk’  Türkiye’nin değişik yerlerine gidiyor ve o şehrin değişik yöresel lezzetlerini izleyicisiyle paylaşıyor. Vahe ile Evdeki Mutluluk programı 18 yıldır devam ediyor. Farklı kanallarda hayatını sürdürse de seyirciden kopmadan devam eden başarılı program için yeni sezon hazırlıkları da başladı.

Türkiyenin herhangi bir köşesinde başvuru yapan bir izleyicisinin kapısını çalıyor. Haftanın talihlisinin evini baştan aşağı yeniliyor. Diğer ev düzenleme programları tek bir oda yaparken Vahe Kılıçarslan tüm evi dekore ediyor. Bunun için de sizden sadece formu doldurup başvuru yapmanızı bekliyor.

Vahe ile Evdeki Mutluluk programına katılmak için internet üzerinden yayınlanan formun doldurulması gerekiyor. Buradaki formun tamamen doldurulması ve gerçek bilgiler ile tamamlanması çok önemlidir. Aksi takdirde yarışma programına başvuru formunuz incelemeye alınmaz ve değerlendirmeye giremezsiniz. Aynı zamanda eksik bilgi vermekten kaçının. Bu tür ayrıntılar sizi ön plana çıkaracak olan ayrıntılardır.

Vahe ile Evdeki Mutluluk programının irtibat numaraları;

Adınız Soyadınız:

Medeni Durum:

Doğum Tarihi:

Eğitim Durumu:

Telefon Numarası:

Yaşadığınız Şehir:

Adres Bilgileri:

Yaşadığınız Kişiler:

Dekor Edilmesini İstediğiniz Alanın Fotoğrafı:

Şahsınıza Ait Fotoğraf:

Değişiklik İstemenizin Nedeni Nedir?:

Yukarıdaki bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurarak size yöneltilen soruları samimi bir şekilde cevaplandırınız. Böylece program için yapacağınız başvuru kabul edilecektir. Program için yapılan yoğun başvurular nedeniyle sıranın size gelmesi biraz uzun sürebilir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 31 Temmuz 2018