Van Gogh Kim İçin Hayatımın 10 yılının verirdim demiştir

Van Gogh Kim İçin Hayatımın 10 yılının verirdim demiştir? Van Gogh kimin bir tablosu için “Yiyecek olarak sadece bir kuru ekmek kabuğuyla bu resmin önünde iki hafta oturabilseydim, hayatımın 10 yılını memnuniyetle verirdim” demiştir? Cevap: A (Rembrandt)

Van Gogh kimin bir tablosu için “Yiyecek olarak sadece bir kuru ekmek kabuğuyla bu resmin önünde iki hafta oturabilseydim, hayatımın 10 yılını memnuniyetle verirdim” demiştir? a) Rembrandt b) Leonardo da Vinci c) Claude Monet d) Raphael
Cevap: A (Rembrandt)

Van Gogh Kim İçin Hayatımın 10 yılının verirdim demiştirVan Gogh kimin bir tablosu için “Yiyecek olarak sadece bir kuru ekmek kabuğuyla bu resmin önünde iki hafta oturabilseydim, hayatımın 10 yılını memnuniyetle verirdim” demiştir?
a) Rembrandt b) Leonardo da Vinci c) Claude Monet d) Raphael
Cevap: A (Rembrandt)

32 yaşında, doğma büyüme İstanbullu olan yarışmacımız Serhat Kaşkaya, yarışmaya İzmir’den katılıyor. Evli ve bir çocuk babası olan Serhat Bey, Maltepe Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü mezunu. Şu anda editörlük yapan yarışmacımız, aynı zamanda bilim kurgu üzerine kitap ve film senaryosu yazıyor. Serhat Bey’in hayallerinden biri de yazdığı senaryoyu filme çekebilmek.

4 Şubat Kim Milyoner Olmak ister Serhat Kaşkaya

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 4 Şubat 2019