Vatanım Sensin 1 Mart Perşembe Varmı Yokmu Neden Yok Yayınlanmıyor?

Vatanım Sensin 1 Mart Perşembe var mı yok mu neden yok Niçin yayınlanmıyor gibi soruları çok soracak gibiyiz. Çünkü 1 Mart akşamı Kanal D’de ekrana gelmesi beklenen Vatanım Sensin dizisi seyircilerin merakla beklemesine rağmen ekrana gelmeyecek. Dizi neden yayınlanmadı Vatanım Sensin 1 Mart 2018 Perşembe günü neden yok Bitti mi yayından mı kaldırıldı soruları akıllara ilk olarak gelen soruların başında yer alıyor.

Peki gelelim cevaba, 1 Mart Perşembe günü Vatanım Sensin dizisinin yeni bölümü ekrana gelmeyecek. Her ne kadar dizi yapımcısı teknik aksaklık sebebiyle diziye bir hafta ara vermek zorunda kaldık diye açıklama yapmış olsa bile dizinin nasıl bir aksaklık sebebiyle yayınlanmadığı ve 1 Mart Perşembe günü ekrana neden gelmediği merak konusu oldu. Vatanım Sensin dizisi 1 Mart Perşembe Varmı Yokmu Neden Yok Yayınlanmıyor?

Bildiğiniz üzere Vatanım Sensin dizisi daha önce de sezona çok geç başlamış Ve bu nedenden dolayı bir çok izleyici diğer dizilere kaymıştı. Geç başlamanın cezasını büyük bir reyting kaybı olarak yaşayan ve bedelini ödeyen Vatanım Sensin dizisi daha sonra FOX TV’de başlayan bizim hikaye dizisinin başlamasıyla reytinglerini büyük oranda o diziye kaptırmıştı. Hiç beklenmedik şekilde kötü giden reytingler dizi yapımcısının ve kanalın canını sıksa da dizi devam ediyor.

TRT 1 ekranlarında Geçtiğimiz ay başlayan Kut’ül Amare dizisinin Vatanım Sensin dizisinden çok izlenmesi ve daha gerçekçi bulunması sebebiyle Kanal D’de reytinglerde biraz daha gerilere düştü. Geçtiğimiz haftalarda reytinglerde 9. sıralara kadar gerileyen Vatanım Sensin dizisi oldukça zor günler geçiriyor, dizinin maliyeti reklam kazançlarından fazla olunca dizi bir haftalık ara vermeye karar verdi.

Aslında Vatanım Sensin dizisinin ara vermesine etki eden sebep 1 Mart perşembe günü Atv ekranlarında yayınlanacak olan Beşiktaş Fenerbahçe Ziraat Türkiye Kupası’nın maçı da denebilir. Bu kupadaki derbi mücadelesinde iki Ezeli rakibin karşı karşıya gelmesine şifresiz bir kanalda yayınlanması diğer bütün dizileri ve filmleri olumsuz etkileyeceği kesin. Zaten kötü giden reytingler ile biten maç eklenince hiç reyting alamayacağını düşünen ve oldukça Zorlu geçecek olan reyting mücadelesinde ilk ona bile girmekten çekilen Vatanım Sensin dizisi bu hafta ekrana ara vermeyi uygun buldu. Bu yüzden dolayı Vatanım Sensin 1 Mart 2018 Perşembe günü ekrana gelmeyecek de 1 hafta ara verecek.

Ancak bir haftalık aranın Vatanım Sensin dizisini reytinglerde iyice zor duruma sokacağını da hemen belirtelim. Çünkü ara veren diziler genellikle izleyicisinin de bir kısmını kaybediyor. Vatanım Sensin dizisi dışında diğer dizilerin ekrana gelecek 1 Mart Perşembe günü. Bakalım nasıl bir reyting tablosu oluşacak Vatanım Sensin bu işten karlı mı çıkacak yoksa daha da çok reyting kaybederek zararlı mı çıkacak zamanla göreceğiz. Ancak görülen o ki Vatanım Sensin bu sezonun sonuna zor çıkacak gibi görünüyor.

Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazarak 1 Mart Vatanım Sensin dizisi neden yok Niçin yayınlanmadı dizi bitti mi gibi sorulara cevap yazabilir dizinin geleceği hakkında ve erken final yapıp yapmayacağı konusunda yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

Vatanım Sensin 1 Mart Perşembe Varmı Yokmu Neden Yok Yayınlanmıyor? sizde yorumunuzu yazın aşağı..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Vatanım Sensin 1 Mart Perşembe Varmı Yokmu Neden Yok Yayınlanmıyor? (16 Yorum)

 1. Zevkle izlediğimiz ve çocuklarımıza da ilettiğimiz böyle muhteşem bir dizinin devam etmesini istiyoruz..ara verilmesi hiçte şık olmuyor..Dörtgözle bir haftanın geçnesini beklerken dizi yayınlanmıyor.üzülüyoruz.seyirciye saygı lütfen..Tabi ki o kadar içeriği boş aşk meşk dizilerini izleyen kitleye de birşey demiyorum. Sadece çok yazık..Bu ülke kolay kurtulmadı bunu çocuklarımıza öğretmeliyiz.vatan millet bayrak aşkı olmalı kalplerinde.Ve ATATÜRK sevgisi..

 2. Zevkle izlediğimiz ve çocuklarımıza da ilettiğimiz böyle muhteşem bir dizinin devam etmesini istiyoruz..ara verilmesi hiçte şık olmuyor..Dörtgözle bir haftanın geçnesini beklerkendizi yayınlanmıyor.üzülüyoruz.seyirciye saygı lütfen..

 3. Cogu guzel dizi gibi buda bilinen sebeplerden bitirilecek galiba. Cok yazik olacak. Kesinlikle devam etmeli.

 4. Lütfen yayından kaldırmayın. En kaliteli dizi. Bu diziden rahatsız olanlara inat devam etsin. Başarılar vatanım sensin.

 5. Perşembe gününü iple çekiyorum. En sevdiğim,duygulandığım,tek baktığım dizi. Vatanım sensin biterse çok üzülürüm. Lütfen yayından kaldırmayın. Zaten başından beri bazılarını rahatsız etti. Onlara inat devam diyorum.

 6. Dizinin seneryosuda iyice sıkıştı gibi görünüyor. Mustafa kemal atatürk’ün dizide canlandırılamaması da zaten affedilemez benim kanimca. Bu dizi bitmiş de okeye dönüyor . Siyasi baskılar da olbilir gibi geliyor ayrıca…

 7. o kadar sacma sapan dizi varki. reytingler beni sasirtti,demekki izleyici kalitesi düsük, lütfen tek izledigim dizi vatanim sensin ,bu diziyi yayindan kaldirmayin.

 8. yaziklar olsun, tek izledigim dizi vatanim sensin, o kadar sacma sapan dizi varki,buna anlam veremiyorum,demekki sorun izleyicilerde,cok üzüldüm dogrusu….

 9. Diziyi çok severek izliyorum hiç kaçırmadım. Çok üzüldüm . Bu reytingler kime ve neye gore belirleniyor nerede bulunuyor kimleri baz alıyorlar. Saçma sapan herşey ekranda trt nin salak dizileri sürüyor o kanala elimi bile göturmuyorum. Bitmesin gerçekler bence dokunuyor reyting belirleyenlere yazıklar olsun.kalkarsa bir tane kanaldan bişey izlemiycem protesto edicem asabım bozuldu yahu

 10. Diziyi hiç kaçırmadan izliyorum. Çok üzüldüm . Neye ve kime gore ayarlanıyor reytingler. Bu cihazlar nerde bulunuyor ben inanmıyorum canım diziler reyting uğruna bitiyor

 11. Doğru düzgün bir dizi var oda kalkmasın bari. 1 hafta ara verdi diye reyting den düşmemeli düşmezde severek izleyen hiç bir seyirci için

 12. Allah kahretsin gereksiz sacma sapan birsuru sey var tv izlefigimiz bir filmide verin yani

  • Biz bu diziyi çok seviyoruz vede oldukça gerçekçi. Reytinglere şaşırdım. Uydu diziler cogusu

Eklenme Tarihi: 1 Mart 2018