Vatanım Sensin 2. Sezon Ayrılan Oyuncular Var mı, Yeni Sezon Giren Oyuncular Kimler?

Vatanım Sensin 2. Sezon Ayrılan Oyuncular Var mı, Yeni Sezon Giren Oyuncular Kimler?…  Vatanım sensin dizisi bu sezon kanald ekranlarında ışık gibi parladı. Reytinglerde her zaman ilk 5 e giren dizi yeni sezonda da yayınlanmayı garantiledi. Vatanım Sensin dizisi yeni sezonda devam edecek derken bazı isimlerin diziden ayrıldığı açıklandı.

Vatanım Sensin dizisi oyuncuları; Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Onur Saylak, Okan Yalabık, Celile Toyon, Fatih Artman, Senan Kara, Boran Kuzum, Miray Daner, Pınar Deniz ve Kubilay Aka..  Vatanım Sensin dizisinin yunan kumandanı Vasili’yi canlandıran Baki Davrak diziden ayrıldı.

Baki Davrak dizide kumandan Vasili diziden ölerek ayrıldı. Senaryo gereği ayrılan oyuncuyu Cevdet Komutan öldürdü. Yunan ordusundaki görevini de başarıyla yerine getiren Albay Cevdet artık kendi kimliğini açıklıyor. Ve Kumandan Vasili’ye öldürerek görevini tamamlıyor.

Vatanım Sensinde yeni sezonda kumandan Vasili yok. Peki başka bir oyuncu diziden ayrılıyor mu? Yeni sezonda yeni oyuncular olacak mı? Bu bilgileri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Kesin bilgiler geldikçe konumuzu güncelleyeceğiz.

Vatanım Sensin dizisi yeni sezon tüyolarını bilgilerini sizlerle sitemizde paylaşmaya devam edeceğiz. Vatanım Sensin dizisini nasıl buluyorsunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

DİZİYE YENİ SEZONDA GİREN OYUNCULAR

Vatanım Sensin Seher rolünde (Şükran Ovalı) 

Vatanım Sensin Dizisine yeni giren oyunculardan birisi Seher oldu. Seher dizide oldukça belirgin bir karakteri canlandıracak. Vatanım Sensin Seher rolündeki oyuncu (Şükran Ovalı) isimli güzel oyuncudur..

Vatanım Sensin Seher rolünde (Şükran Ovalı)

Vatanım Sensin Dağıstanlı rolünü oynayan Ufuk Bayraktar:

 

Vatanım Sensin General ‘Filipos’ rolünde Levent Can

Vatanım Sensin Genaral Filipos’un oğlu Aleksi Berker Güven

 

Vatanım Sensin dizisi Yanık Efe rolünde Mert Kurdal diziye dahil oldu.

Vatanım Sensin dizisinde en belirgin rol kuşkusu Dağıstanlı oldu yeni sezonda..

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.