Vatanım Sensin 2. Sezonda Devam Edecek Mi Ne Zaman Bitecek Tarihi

Vatanım Sensin dizisi bu sezon yayın hayatına başladı. Başladığı günden itibarende reyting sıralamasında başarılı bir grafik izledi. Vatanım Sensin başrol oyuncuları Halit Ergenç (Cevdet), Bergüzar Korel (Azize), Onur Saylak (Tevfik). Hikayesi ile dikkatleri çeken dizinin yeni bölümleride merakla bekleniyor.

Mayıs ayı gelince de yeni sezonda devam edecek mi yoksa final mi yapacak sorusu akıllara geliyor. Vatanım Sensin seyircisine müjdeli haberi verelim. Yeni sezonda da Vatanım Sensin dizisi Kanald ekranlarında yayınlanmaya devam edecek.

Cevdet ve Azize aşkı bir tarafta Vatan sevdası ve mücadelesi diğer taraftan Vatanım Sensin dizisinin cazibesini artırıyor. Vatanım Sensin dizisi reytinglerine de bakacak olursak Kanald nin yeni sezonda devam edip ettirmeyeceğini anlayabiliriz.

Kanal yönetimi dizinin başarısına göre yeni sezon devam edip etmeyeceğine karar veriyor. Vatanım Sensin son haftalardaki Total reyting sıralamasına bakalım;

27 Nisan Perşembe Vatanım Sensin 2. Sırada

20 Nisan Perşembe Vatanım Sensin 2. Sırada

13 Nisan Perşembe Vatanım Sensin 2. Sırada

6 Nisan Perşembe Vatanım Sensin 3. Sırada

Vatanım Sensin her zaman reytinglerde ilk 5 e girmeyi başardı. Bu da yeni sezonda devam edeceğinin bir kanıtıdır. Kanald böyle kendisine reyting başarısı getiren bir diziyi bırakmaz. Hemde kadrosu senaryosu böyle başarılı bir dizi 2. sezona da imza atmış demektir.

https://www.youtube.com/watch?v=vqNJtZVPEj0

YORUMLAR

  1. Istanbullu gelin kesinlikle yayindan kaldirilmali ununyerine Erdal özyagcilardan bir dizi yapilsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.