Vatanım Sensin 2. Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak, Fragmanı Çıktı mı?

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Vatanım Sensin 2. Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak, Fragmanı Çıktı mı? sorularına cevap verelim. İlk sezonu ile perşembe günlerine damga vuran ve reyting birinciliğini kimseye bırakmayan Vatanım Sensiz dizisi yeni sezon çekimlerine Ağustos ayı sonlarında başlayacak.

Vatanım Sensin 2. Yeni Sezon Eylül ayının sonlarına doğru başlayacak. Okulların açılmasından sonraki hafta yeni sezonun başlaması muhtemel. Başrollerini Bergüzar Korel ve Halit Ergenç’in paylaştığı geçen sezona damga vuran Kanal D’nin dönem dizisi Vatanım Sensin yeni sezon oldukça iddialı geliyor.

Vatanım Sensin 2. Yeni Sezonda Bergüzar Korel ve eşi yine performansları ile diziye damga vuracakları. Taylan Biraderler’in yönettiği 03 Medya imzalı dizide geçen günlerde bir senarist değişikliği oldu. Vatanım Sensin 2. Yeni Sezonda artık dizi yeni yazarıyla yoluna devam edecek.

Vatanım Sensin dizisi yeni sezonda öykünün devamını Uygar Şirin yazacak. Başarılı kalem Uygar Şirin, son olarak Star TV’nin en çok izlenen dizilerinden ‘Anne’yi yazmıştı. Oldukça beğenilen dizi Vatanım Sensin 2. Yeni Sezonda kaldığı yerden Kanal D ekranlarında devam edecek. Vatanım Sensin 2. Yeni Sezon fragmanı henüz çıkmadı.. Vatanım Sensin 2. Yeni Sezon Eylül ayının son haftası Kanal D de ekrana gelecek.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.