Vatanım Sensin 2. Yeni Sezon Nerede Çekiliyor, Dizinin Çekildiği yer Neresi?

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve her bölümü ile reytingleri silip süpüren Vatanım Sensin dizisi ikinci sezonun ilk bölümü ile 9 kasım perşembe günü ekrana geldi.10 Kasım Atatürk’ün ölümünün 79. yılı öncesinde yetiştirilen ve özel bir atıfla dizide de anılacak olan Mustafa Kemalin kurtuluş yıllarındaki mücadelesinin anlatıldığı dizinin nerelerde çekildiği  de merak konusu oldu.

Vatanım Sensin 2. Yeni Sezon Nerede Çekiliyor, Vatanım Sensin Dizisinin yeni sezonda Çekildiği yer Neresi? diye merak edenlere hemen cevap verelim. Dizi oldukça geniş bir tarih sayfasını ilgilendirdiği için dizinin Çekim yerleri de oldukça fazla. En fazla çekimler İzmir ve İstanbulda olmakla birlikte zaman zaman Selanik ve Atina da çekimler devam edecek. Trabzonda Atatürk köşkünde Samsunda Bandırma vapuru ile çıktığı alanda da çekimler oluyor.

Kısacası 2. sezonu ile Kanal D ekranlarında fırtına gibi esmesini beklediğimiz Vatanım Sensin dizisi oldukça iyi seçilmiş bir günde diziye başlayacak. 9 Kasımda ilk bölümü ile yeni 2. sezonuna başlayacak olan Vatanım Sensin dizisi nerede çekiliyor 2. Yeni Sezon Nerede Çekimler devam ediyor, hangi il ilçe diye merak edenler için detayları ile bilgiler vermeye çalıştık, Vatanım Sensin Dizisinin Çekildiği yerlere yenileri de eklenecek ilerleyen bölümlerde.

Bunu Görmelisin!  Yemin Nerede Çekiliyor, (Kanal 7) Yemin dizisinin çekildiği mekanlar ve konak neresi?

Ankara yakınlarında Polatlı da kurtuluş mücadelesinin canlandırılacağı bölümler çekilecek, Afyon kocatepede ise Ordular ilk hedefiniz Akdeniz emrini vereceği mekanlarda çekimler devam edecek. Sizlerde Vatanım Sensin nerede çekiliyor hangi manzara neredeki sette çekildi Vatanım Sensinin yeni çekim yerleri neresi hangi ilde ilçede köyde diye soruları merak ediyorsanız bize yazın lütfen..

 

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Vatanım Sensin 2. Yeni Sezon Nerede Çekiliyor, Dizinin Çekildiği yer Neresi? (11 Yorum)

Eklenme Tarihi: 9 Kasım 2017