Vatanım Sensin 38. Bölüm Fragmanı Özeti 21 Aralık

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız Vatanım Sensin 38. Bölüm Fragmanı Özeti 21 Aralık konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. Vatanım Sensin 38. Bölüm Fragmanı Özeti 21 Aralık hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Vatanım Sensin 38. Bölüm Fragmanı Özeti 21 Aralık… Azize Kerem’i vurmuştur. Cevdet görmeden kaçmayı başarır. Azize Kerim’in kanıyla çiftliğe dönemez ve yollara düşer. Azize tüm yolculuğu sırasında tüm acılarıyla yüzleşmek zorunda kalır.

Bolşevikler Türklere yardım etti dedikodusu almış başını gitmiştir. Ankara’nın da kafirlerle anlaşma yaptığı düşüncesiyle herkes ayaklanmıştır. Filippos ise silahları kendisine değil, Türk ordusuna veren Rusları cezalandırmak üzere ordudaki Bolşeviklerin peşine düşer.

İfşa olma tehlikesiyle karşı karşıya kalanlar arasında Leon da vardır. Cevdet başlayan isyanı bastırması ve Ankara’ya yardım etmesi için Dağıstanlı’yı ikna etmek zorundadır. Fakat Seher’in, kardeşinin intikamını almak için İzmir’e inişi tüm planları alt üst eder. Leon Hilale yüzük takar.  Vatanım Sensin dizisi 38. bölüm özeti fragmanı sizlerle konumuzda paylaştık.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 14 Aralık 2017