Vatanım Sensin 39. Bölüm Fragmanı Özeti 28 Aralık

Vatanım Sensin 39. Bölüm Fragmanı Özeti 28 Aralık… Vatanım sensin dizisinde Dağıstanlı zaferle çiftliğe dönmüştü. Ancak mutluluğu gururu kısa sürdü. Çiftliğe döndüğünde Yunan namluları Azize ve kadınlara silah doğrultmuştu. Dağıstanlı Başdeğirmen’deki isyanı bastırdı. Bunun zaferi ile döndüğü çiftlikte şoku yaşar. Azize de diğer kadınlarda düşman silahının hedefindelerdi.

Filippos başarısızlıklara gelemez. Artık milli mücadeleye bir darbe vurmak için harekete geçer. Sadrazam Damat Ferit Paşa’yı İzmir’e çağırır. Ankara da Dağıstanlı’nın kuvvetini bilir ve düzenli orduya çağırır. Dağıstanlı ise çok kibirlidir. Cevdetten yardım ister ve Damat Ferit’in ölmesini ister.

Ankaraya İstanbuldan haberler gelir ve gelen haberler her şeyi dağıtır altüst eder. Cevdet yine zor bir kararın eşiğindedir. Ankara milli mücadele desteği beklerken Dağıstanlı da Cevdetten destek bekler. Ama milli mücadeleyi tehlikeye atabilir ikisi arasında kalan Cevdet ne yapacaktır. Cevdetin kararı tüm dengeleri değiştirecektir. Vatanım Sensin dizisinde 39. bölüm özeti fragmanı bilgileri sizlerle konumuzda paylaştık…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 20 Aralık 2017